Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Společnost GROHE minulý rok obdržela celkem 62 ocenění za design. To je nejvíce v naší historii. A vítězná série, zdá se, pokračuje - ačkoliv máme v roce 2018 za sebou pouze několik týdnů, inovativní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard již získaly celkem 5 ocenění.

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Celkově naše společnost v roce 2018 zatím obdržela dvanáct cen, což předznamenává dosažení nového rekordu.

Nejoceňovanějším produktem z portfolia společnosti GROHE v roce 2017 byl systém GROHE Blue Home

Co se týká počtu ocenění za rok 2017, byl kuchyňský systém GROHE Blue Home tím nejúspěšnějším produktem – získal celkově 11 cen. Nejdůležitější však je, že všechny nové, inovativní produkty společnosti GROHE vždy získávají rekordní počet ocenění: systém GROHE Blue Home, sprchová toaleta Sensia Arena, podomítkový sprchový systém SmartControl, minimalistická koupelnová baterie Lineare, kuchyňská baterie Essence s elegantním designem a již zmíněné inteligentní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard. Společnost GROHE se v loňském roce úspěšně zúčastnila celkem 17 mezinárodních designových soutěží.

Potvrzení vedoucí pozice v sanitárním průmyslu

V rámci mezinárodních cen Red Dot Design Award získala společnost GROHE pět těchto prestižních ocenění, mimo jiné za systém GROHE Blue Home a sprchovou toaletu Sensia Arena. Tuto soutěž každoročně pořádá centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen v Německu, a vždy se jedná o přehlídku exkluzivního designu. Své produkty zde představují designéři a výrobci z celého světa. Porota složená ze 40 odborníků poté vyhodnotí stupeň inovace, funkcionality, ergonomie, životnosti a ekologické nezávadnosti přihlášených produktů. Produkty společnosti GROHE uspěly celkem pětkrát také na IF Design Awards: mezi oceněné produkty patřil opět kuchyňský systém GROHE Blue Home a sprchová toaleta Sensia Arena, ale také například inovativní vodovodní baterie Smart Control.

Grohe ČR s.r.o.
logo Grohe ČR s.r.o.

GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení a globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení. Kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj. Čtyři klíčové hodnoty, které definují náš závazek poskytovat zákazníkům ...

 
 
Reklama