Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Společnost GROHE minulý rok obdržela celkem 62 ocenění za design. To je nejvíce v naší historii. A vítězná série, zdá se, pokračuje - ačkoliv máme v roce 2018 za sebou pouze několik týdnů, inovativní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard již získaly celkem 5 ocenění.

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Celkově naše společnost v roce 2018 zatím obdržela dvanáct cen, což předznamenává dosažení nového rekordu.

Nejoceňovanějším produktem z portfolia společnosti GROHE v roce 2017 byl systém GROHE Blue Home

Co se týká počtu ocenění za rok 2017, byl kuchyňský systém GROHE Blue Home tím nejúspěšnějším produktem – získal celkově 11 cen. Nejdůležitější však je, že všechny nové, inovativní produkty společnosti GROHE vždy získávají rekordní počet ocenění: systém GROHE Blue Home, sprchová toaleta Sensia Arena, podomítkový sprchový systém SmartControl, minimalistická koupelnová baterie Lineare, kuchyňská baterie Essence s elegantním designem a již zmíněné inteligentní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard. Společnost GROHE se v loňském roce úspěšně zúčastnila celkem 17 mezinárodních designových soutěží.

Potvrzení vedoucí pozice v sanitárním průmyslu

V rámci mezinárodních cen Red Dot Design Award získala společnost GROHE pět těchto prestižních ocenění, mimo jiné za systém GROHE Blue Home a sprchovou toaletu Sensia Arena. Tuto soutěž každoročně pořádá centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen v Německu, a vždy se jedná o přehlídku exkluzivního designu. Své produkty zde představují designéři a výrobci z celého světa. Porota složená ze 40 odborníků poté vyhodnotí stupeň inovace, funkcionality, ergonomie, životnosti a ekologické nezávadnosti přihlášených produktů. Produkty společnosti GROHE uspěly celkem pětkrát také na IF Design Awards: mezi oceněné produkty patřil opět kuchyňský systém GROHE Blue Home a sprchová toaleta Sensia Arena, ale také například inovativní vodovodní baterie Smart Control.

Grohe ČR s.r.o.
logo Grohe ČR s.r.o.

Armatury pro koupelnu nabízejí kvalitní ovládání, přesnou regulaci teploty, ochranu proti opaření, tichý provoz, úsporu vody a dlouho nedotčený vzhled. GROHE SPA® kolekce nabízejí širokou škálu prémiových armatur pro všechny zóny Vaší koupelny. Řešení ...