Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Datum: 2.4.2018 4:15  |  Organizace: Grohe ČR s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost GROHE minulý rok obdržela celkem 62 ocenění za design. To je nejvíce v naší historii. A vítězná série, zdá se, pokračuje - ačkoliv máme v roce 2018 za sebou pouze několik týdnů, inovativní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard již získaly celkem 5 ocenění.

Grohe ČR s.r.o.
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

tel.:+420 277 004 190
e-mail:
web:www.grohe.cz

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Celkově naše společnost v roce 2018 zatím obdržela dvanáct cen, což předznamenává dosažení nového rekordu.

Nejoceňovanějším produktem z portfolia společnosti GROHE v roce 2017 byl systém GROHE Blue Home

Co se týká počtu ocenění za rok 2017, byl kuchyňský systém GROHE Blue Home tím nejúspěšnějším produktem – získal celkově 11 cen. Nejdůležitější však je, že všechny nové, inovativní produkty společnosti GROHE vždy získávají rekordní počet ocenění: systém GROHE Blue Home, sprchová toaleta Sensia Arena, podomítkový sprchový systém SmartControl, minimalistická koupelnová baterie Lineare, kuchyňská baterie Essence s elegantním designem a již zmíněné inteligentní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard. Společnost GROHE se v loňském roce úspěšně zúčastnila celkem 17 mezinárodních designových soutěží.

Potvrzení vedoucí pozice v sanitárním průmyslu

V rámci mezinárodních cen Red Dot Design Award získala společnost GROHE pět těchto prestižních ocenění, mimo jiné za systém GROHE Blue Home a sprchovou toaletu Sensia Arena. Tuto soutěž každoročně pořádá centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen v Německu, a vždy se jedná o přehlídku exkluzivního designu. Své produkty zde představují designéři a výrobci z celého světa. Porota složená ze 40 odborníků poté vyhodnotí stupeň inovace, funkcionality, ergonomie, životnosti a ekologické nezávadnosti přihlášených produktů. Produkty společnosti GROHE uspěly celkem pětkrát také na IF Design Awards: mezi oceněné produkty patřil opět kuchyňský systém GROHE Blue Home a sprchová toaleta Sensia Arena, ale také například inovativní vodovodní baterie Smart Control.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace