Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Datum: 2.4.2018 4:15  |  Organizace: Grohe ČR s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost GROHE minulý rok obdržela celkem 62 ocenění za design. To je nejvíce v naší historii. A vítězná série, zdá se, pokračuje - ačkoliv máme v roce 2018 za sebou pouze několik týdnů, inovativní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard již získaly celkem 5 ocenění.

Grohe ČR s.r.o.
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

tel.:+420 277 004 190
e-mail:
web:www.grohe.cz

Rekordní rok pro designérský tým GROHE

Celkově naše společnost v roce 2018 zatím obdržela dvanáct cen, což předznamenává dosažení nového rekordu.

Nejoceňovanějším produktem z portfolia společnosti GROHE v roce 2017 byl systém GROHE Blue Home

Co se týká počtu ocenění za rok 2017, byl kuchyňský systém GROHE Blue Home tím nejúspěšnějším produktem – získal celkově 11 cen. Nejdůležitější však je, že všechny nové, inovativní produkty společnosti GROHE vždy získávají rekordní počet ocenění: systém GROHE Blue Home, sprchová toaleta Sensia Arena, podomítkový sprchový systém SmartControl, minimalistická koupelnová baterie Lineare, kuchyňská baterie Essence s elegantním designem a již zmíněné inteligentní systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard. Společnost GROHE se v loňském roce úspěšně zúčastnila celkem 17 mezinárodních designových soutěží.

Potvrzení vedoucí pozice v sanitárním průmyslu

V rámci mezinárodních cen Red Dot Design Award získala společnost GROHE pět těchto prestižních ocenění, mimo jiné za systém GROHE Blue Home a sprchovou toaletu Sensia Arena. Tuto soutěž každoročně pořádá centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen v Německu, a vždy se jedná o přehlídku exkluzivního designu. Své produkty zde představují designéři a výrobci z celého světa. Porota složená ze 40 odborníků poté vyhodnotí stupeň inovace, funkcionality, ergonomie, životnosti a ekologické nezávadnosti přihlášených produktů. Produkty společnosti GROHE uspěly celkem pětkrát také na IF Design Awards: mezi oceněné produkty patřil opět kuchyňský systém GROHE Blue Home a sprchová toaleta Sensia Arena, ale také například inovativní vodovodní baterie Smart Control.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace