Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

První kolekce sanitární keramiky Bau Ceramic od GROHE

Datum: 15.3.2018 01:00  |  Organizace: Grohe ČR s.r.o.  |  Firemní zpráva

GROHE uvádí na světový trh svou první kolekci sanitární keramiky. Postupně Vám představíme tři nové řady keramiky GROHE, první je řada Bau Ceramic.

Grohe ČR s.r.o.
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

tel.:+420 277 004 190
e-mail:
web:www.grohe.cz
Kolekce BAU CERAMIC – to je moderní všestrannost
Kolekce BAU CERAMIC – to je moderní všestrannost

Celá řada Bau Ceramic je perfektně kombinovatelná s vybranými vodovodními bateriemi, ovládacími tlačítky a doplňky značky GROHE. To umožní instalatérům, architektům a projektantům plánovat esteticky zcela sladěné koupelny od jednoho dodavatele, kterým je společnost GROHE.

GROHE Bau Ceramic – moderní všestrannost

Tato řada obsahuje tři standardní závěsná umyvadla s šířkou 55, 60 a 65 cm a jedno menší umývátko o šířce 45 cm. Pro zakrytí odtoku jsou k dispozici elegantní sloupy a polosloupy. Součástí této řady jsou rovněž vestavná umyvadla a umyvadla zápustná.

Co se týče toalet, kolekce nabízí širokou škálu produktů bez okrajového splachovacího kruhu (rimless) a s nadčasovým vzhledem. Kromě tradičních závěsných WC s hlubokým splachováním, je k dispozici také stojící WC se spodním nebo zadním odpadem.

Kolekce nabízí rovněž stojící mísu pro kombi WC – jednu se zadním a druhou se spodním odpadem. Řadu toalet doplňují dokonale sladěná WC sedátka, která mohou být volitelně vybavena poklopem se samozavíracím mechanismem (softclose).

Pisoáry řady Bau Ceramic jsou k dispozici s přívodem zezadu nebo shora. Portfolio produktů této kolekce uzavírají dva bidety, závěsný a stojící.

Inovativní klíčové technologie

Pro kolekci GROHE Bau Ceramic jsou typické inovativní technologie za atraktivní cenu. Konstrukce záchodové mísy GROHE bez okrajového splachovacího kruhu zaručuje, že celý povrch toalety GROHE Bau Ceramic je snadno dosažitelný a čistitelný, což zajistí nejvyšší možné standardy hygieny. Sedátko se snadnou demontáží čištění dále zjednodušuje. Obě tyto vlastnosti šetří čas a zajišťují nekompromisní hygienu v koupelně.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace