Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

První kolekce sanitární keramiky Bau Ceramic od GROHE

Datum: 15.3.2018 01:00  |  Organizace: Grohe ČR s.r.o.  |  Firemní zpráva

GROHE uvádí na světový trh svou první kolekci sanitární keramiky. Postupně Vám představíme tři nové řady keramiky GROHE, první je řada Bau Ceramic.

Grohe ČR s.r.o.
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

tel.:+420 277 004 190
e-mail:
web:www.grohe.cz
Kolekce BAU CERAMIC – to je moderní všestrannost
Kolekce BAU CERAMIC – to je moderní všestrannost

Celá řada Bau Ceramic je perfektně kombinovatelná s vybranými vodovodními bateriemi, ovládacími tlačítky a doplňky značky GROHE. To umožní instalatérům, architektům a projektantům plánovat esteticky zcela sladěné koupelny od jednoho dodavatele, kterým je společnost GROHE.

GROHE Bau Ceramic – moderní všestrannost

Tato řada obsahuje tři standardní závěsná umyvadla s šířkou 55, 60 a 65 cm a jedno menší umývátko o šířce 45 cm. Pro zakrytí odtoku jsou k dispozici elegantní sloupy a polosloupy. Součástí této řady jsou rovněž vestavná umyvadla a umyvadla zápustná.

Co se týče toalet, kolekce nabízí širokou škálu produktů bez okrajového splachovacího kruhu (rimless) a s nadčasovým vzhledem. Kromě tradičních závěsných WC s hlubokým splachováním, je k dispozici také stojící WC se spodním nebo zadním odpadem.

Kolekce nabízí rovněž stojící mísu pro kombi WC – jednu se zadním a druhou se spodním odpadem. Řadu toalet doplňují dokonale sladěná WC sedátka, která mohou být volitelně vybavena poklopem se samozavíracím mechanismem (softclose).

Pisoáry řady Bau Ceramic jsou k dispozici s přívodem zezadu nebo shora. Portfolio produktů této kolekce uzavírají dva bidety, závěsný a stojící.

Inovativní klíčové technologie

Pro kolekci GROHE Bau Ceramic jsou typické inovativní technologie za atraktivní cenu. Konstrukce záchodové mísy GROHE bez okrajového splachovacího kruhu zaručuje, že celý povrch toalety GROHE Bau Ceramic je snadno dosažitelný a čistitelný, což zajistí nejvyšší možné standardy hygieny. Sedátko se snadnou demontáží čištění dále zjednodušuje. Obě tyto vlastnosti šetří čas a zajišťují nekompromisní hygienu v koupelně.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace