Grundfos Premium Podzimní kampaň 2017

Datum: 14.9.2017 01:00  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní zpráva

Letošní podzimní Grundfos kampaň se zaměřuje především na montážní firmy a instalatéry.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com
V podzimní Grundfos Premium kampani můžete získat nůž Leatherman SKELETOOL a robustní rádio HILTI
V podzimní Grundfos Premium kampani můžete získat nůž Leatherman SKELETOOL a robustní rádio HILTI

Pro letošní rok se Grunfos opět rozhodl spojit podzimní kampaň s doménou „GRUNDFOS PREMIUM“, jejímž cílem je nabízet po celý rok atraktivní a kvalitní dárky za nákup vybraných čerpadel Grundfos u smluvních partnerů Grundfos.

PODZIMNÍ KAMPAŇ 2017

Podzimní kampaň je každoročně koncipována tak, aby byla pro zákazníky co možná nejvíc atraktivní. Cílem této kampaně není pouze přinést výrobky značky Grundfos za zajímavé ceny, ale také kvalitní odměny za jejich nákup.

Letos jsou rozdávány dárky v celkové hodnotě 1.100.000 Kč a na webu GRUNDFOS PREMIUM si zákazníci mohou vybrat těchto dárků:

  • Multifunkční nůž Leatherman SKELETOOL.
  • HILTI robustní rádio na pracoviště s NFC pro párování Bluetooth® a s nabíječkou na všechny 12 V až 36 V Li-ion akumulátory Hilti.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Umyvadla II

20.6.2018 | Zdeňka Dřevojánková
Druhý díl seriálu je věnován rozdělení umyvadel podle materiálu, podle velikosti, zmiňuje i umyvadla pro handicap a umyvadla v dopravních prostředcích.
© sergeevspb - Fotolia.com

Valašské Klobouky podpoří zasakování dešťové vody ve městě

19.6. 16:50   Radnice ve Valašských Kloboukách na Zlínsku začala s úpravami, které podpoří zasakování dešťové vody ve městě. V ulicích například přeruší některé obrubníky, aby mohla voda odtékat do zelených ploch. více >>>

Návaznost staveb na terén a správné řešení kanalizace přívalové deště prověří

17.6. 2:01   Připomínáme video a článek Přívalové deště prověřují kvalitu staveb. Zatopené suterény jsou často důsledkem chyb v projektu, změn v rámci výstavby a šetření investorů na nesprávném místě. více >>>

Umyvadla I

13.6.2018 | Zdeňka Dřevojánková
Umyvadlo je zařizovací předmět s jasným určením, který se vyskytuje v bytech, domech, průmyslových a zemědělských objektech ale i dopravních prostředcích. První díl seriálu popisuje počet, požadavky, umístění, rozdělení umyvadel podle montáže a podle konstrukce a tvaru.

Aktualizovaný návod k hodnocení zdravotních rizik

10.6. 3:51   Dne 16.4.2018 byl vydán aktualizovaný autorizační návod k hodnocení zdravotního rizika expozice chemickým látkám v pitné vodě. více >>>

Témata 2018

Tipy pro projektanty

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace

logo ASIO
logo MEA
logo NICOLL ČR
logo WILO
logo RAYCHEM
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czŘím jako na dlani. Model města si objednal Mussolini. Dokončen byl dlouho po válceVláda by měla v říjnu od MMR mít návrh zákona o sociálním bydleníJak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách?Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevírání