Motory MGE třídy IE5

Datum: 21.6.2017 01:00  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní zpráva

Motory Grundfos MGE do výkonu až 11 kW nyní dosahují špičkové energetické účinnosti, která naplňuje požadavky nejpřísnější energetické třídy IE5.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com
Řídící jednotky motory Grundfos MGE vysoce přesahují požadavky kladené na standardní motory s třídou účinnosti IE5
Řídící jednotky motory Grundfos MGE vysoce přesahují požadavky kladené na standardní motory s třídou účinnosti IE5

Využijte ve vaší aplikaci výhody extrémní energetické účinnosti, maximální efektivity čerpacího systému a vynikajícího výkonu čerpadla, které vám nabídne nová generace frekvenčně řízených motorů MGE v prémiové účinnostní třídě IE5.

Nová řada motorů MGE s IE5 nabízí až 10% úsporu energie a zkrácení doby návratnosti investice ve prospěch elektronicky řízených čerpadel až o 25%.

Díky uplatnění celé řady inovativních prvků elektromotoru a řídící jednotky motory Grundfos MGE vysoce přesahují požadavky kladené na standardní motory s třídou účinnosti IE5 a více než naplňují kritéria specifikace moderních elektromotorů prémiové třídy účinnosti IE5. Veškeré motory MGE o výkonech od 0,75 kW do 11 kW nyní dosáhují normy IE5.

Motor IE5 s integrovaným frekvenčním měničem propojuje dlouholeté zkušenosti předních odborníků Grundfos, reálné poznatky z konkrétních aplikací a inovativními prvky řízení elektroniky motoru. Tato jedinečná kombinace zajišťuje optimalizaci výkonu vašeho systému v jakémkoliv pracovním bodu soustavy a přináší tak výrazné snížení spotřeby elektrické energie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Ilustrační obrázek, zdroj TZB-info, článek autorky doc. Ing. Zdeňka Lhotáková, CSc.

Saunování - součást wellness

18.4. 1:48   Sauna může být ve vyčleněné místnosti nebo jako kabina, kterou lze umístit kamkoli. Jaká teplota a vlhkost je v sauně? Ale wellness koupelny již nejsou jen o vířivkách, saunách a aroma sprchách. více >>>
Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu, zdroj: Němec s.r.o.

Vhodné stěrky do koupelen

16.4. 15:46   Do mokrých prostor je třeba používat stěrky na bázi epoxidu nebo polyuretanu. Jde o hmoty, které vodu nesají. Případné lakování se provádí jen kvůli údržbě, nikoliv jako ochrana před vodou. více >>>

Rámec národního programu životní prostředí pro období 2018–2020

9.4.2018 | Státní fond životního prostředí
Tento Rámec Národního programu Životní prostředí (dále jen „Rámec“) je nadstavbou dokumentu Národní program Životní prostředí. Rámec zavádí prioritní témata, která budou předmětem podpory z Národního programu Životní prostředí (dále jen „NPŽP“) v následujícím tříletém období.

Zpřísnění emisních limitů NOx u ohřívačů vody

4.4.2018 | Český plynárenský svaz
Úroveň emisí oxidů dusíku produkovaných konvenčními ohřívači vody, které používají plynná paliva, je zmíněným nařízením stanovena ve výši max. 56 mg/kWh spotřebovaného paliva vyjádřeného jako spalné teplo.

Možnosti úspor při přípravě teplé vody a vytápění

28.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Zvolit optimální kombinaci zdroje tepla a zásobníku na přípravu teplé vody vyžaduje podrobnou analýzu provozních parametrů zdroje tepla, tak analýzu odběru teplé vody. Tento proces řeší nově vyvíjený software.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo WILO
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo MEA
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSchell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostoryZájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví rosteTřetina Čechů netuší, v jaké energetické třídě je jejich dům či bytNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahrad