Rychlý návrh čerpadla pomocí Grundfos Product Center

Datum: 28.6.2017 02:00  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní zpráva

Nástroj Grundfos Product Center vám pomůže jednoduše navrhnout nové čerpadlo do široké škály aplikací nebo umožní provést bleskovou záměnu Vašeho stávajícího čerpadla za odpovídající moderní čerpadlo Grundfos.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com
Grundfos Product Center nástroj pro rychlý a jednoduchý návrh nového čerpadla
Grundfos Product Center - nástroj pro rychlý a jednoduchý návrh nového čerpadla

Poznejte základní přednosti tohoto moderního návrhového programu:

  • Rychlý výběr – vyhledávání konkrétního čerpadla, jeho velikosti a pokynů k výměně.
  • Průvodce kapalinami – zadejte informace o čerpané kapalině, její teplotě a koncentraci, program vám pomůže najít vhodné čerpadlo.
  • Rychlé dimenzování – zadejte požadovaný výtlak a průtok, systém vám vyhledá všechna čerpadla Grundfos, která tyto parametry splňují.
  • Výsledky na míru – výsledky vyhledávání je možno filtrovat podle nejnižší ceny, spotřeby čerpadla a nákladů na životnost čerpadla.
  • Rozšířené informace o produktech – program obsahuje databázi CAD schémat, informací k náhradním dílům, servisních sad a instruktážních videí.
  • Dostupnost – přístup do Grundfos Product Center z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.
  • Osobní nastavení uživatele – systém ukládá jazykové nastavení uživatele, měnu, vybrané položky a v nedávné historii zobrazené produkty.
  • Uložené projekty – registrovaní uživatelé mají možnost uložení svých projektů, aby mohli tato data v budoucnu použít. Náhradní díly a sady máte na dosah pouhým kliknutím.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Ilustrační obrázek, zdroj TZB-info, článek autorky doc. Ing. Zdeňka Lhotáková, CSc.

Saunování - součást wellness

18.4. 1:48   Sauna může být ve vyčleněné místnosti nebo jako kabina, kterou lze umístit kamkoli. Jaká teplota a vlhkost je v sauně? Ale wellness koupelny již nejsou jen o vířivkách, saunách a aroma sprchách. více >>>
Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu, zdroj: Němec s.r.o.

Vhodné stěrky do koupelen

16.4. 15:46   Do mokrých prostor je třeba používat stěrky na bázi epoxidu nebo polyuretanu. Jde o hmoty, které vodu nesají. Případné lakování se provádí jen kvůli údržbě, nikoliv jako ochrana před vodou. více >>>

Rámec národního programu životní prostředí pro období 2018–2020

9.4.2018 | Státní fond životního prostředí
Tento Rámec Národního programu Životní prostředí (dále jen „Rámec“) je nadstavbou dokumentu Národní program Životní prostředí. Rámec zavádí prioritní témata, která budou předmětem podpory z Národního programu Životní prostředí (dále jen „NPŽP“) v následujícím tříletém období.

Zpřísnění emisních limitů NOx u ohřívačů vody

4.4.2018 | Český plynárenský svaz
Úroveň emisí oxidů dusíku produkovaných konvenčními ohřívači vody, které používají plynná paliva, je zmíněným nařízením stanovena ve výši max. 56 mg/kWh spotřebovaného paliva vyjádřeného jako spalné teplo.

Možnosti úspor při přípravě teplé vody a vytápění

28.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Zvolit optimální kombinaci zdroje tepla a zásobníku na přípravu teplé vody vyžaduje podrobnou analýzu provozních parametrů zdroje tepla, tak analýzu odběru teplé vody. Tento proces řeší nově vyvíjený software.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo ASIO
logo WILO
logo RAYCHEM
logo MEA
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSchell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostoryZájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví rosteTřetina Čechů netuší, v jaké energetické třídě je jejich dům či bytNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahrad