Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová vodovodní baterie Eurodisc Joystick firmy GROHE

Nová vodovodní baterie Eurodisc Joystick firmy GROHE kombinuje pohodlné ovládání se špičkovým designem a úspornou technologií EcoJoy®.

Nový Eurodisc Joystick skvěle vypadá a přináší do vaší koupelny čisté potěšení.

Nejdůležitějším designovým prvkem je minimalistický joystick s nekonečnými možnostmi funkcí. Jeho vynikající ergonomie, jakož i inovativní kartuše s technologií GROHE SilkMove® umožňují absolutní kontrolu a ovládání doslova jedním prstem.
Zároveň úsporná technologie EcoJoy® zajistí zodpovědné a udržitelné hospodaření s vodou a energiemi. Umyvadlové baterie instalované na stěnu jsou navíc vybaveny regulovatelným systémem GROHE AquaGuidemousseur. Dlouhou životnost, dokonalou funkčnost a naprostou spolehlivost podporuje technologie SpeedClean.

Mnohé další detaily tohoto mistrovského designového kusu nesou nezaměnitelný rukopis Studia designu GROHE. Například páka je zakončena chromovaným kroužkem, poznávacím znamením produktů GROHE.


Sebevědomí a hravá vitalita vyzařují ze sedmistupňového náklonu raménka kohoutku vstříc uživateli. Tento precizní design již získal ocenění na prestižních cenách red dot – ocenění designu spotřebního zboží.

Joystick pro celou koupelnu

GROHE také nabízí sprchové a vanové baterie instalované na stěnu, které využívají design joysticku, aby tak sjednotily vzhled celé koupelny. Pokud se týká barevného provedení, jsou baterie k dispozici ve variantách GROHE StarLight® zářivě chromové a dvoubarevné Chrome/Moon White (chrom/měsíční bílá), která dokonale souzní se sprchovým sortimentem Chrome/Moon White a termostatem Grohtherm 3000.

Představení novinky se konalo v showroomu GROHE LIVE PRAHA, Bělehradská 17B, Praha 4 www.grohelive.cz, kde je možné si také novinku pořídit.


Představení novinky vodovodní baterie Eurodisc Joystick firmy GROHE

Například sprchové baterie je možné v showroomu GROHE LIVE PRAHA vidět v reálném provozu.
Grohe ČR s.r.o.
logo Grohe ČR s.r.o.

GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení a globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení. Kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj. Čtyři klíčové hodnoty, které definují náš závazek poskytovat zákazníkům ...

 
 
Reklama