Akce čerpadla DAB

Datum: 24.4.2014  |  Firemní článek

Domácí vodárna E.SYBOX udržuje přednastavený tlak, je velmi tichá a úsporná. Jarní katalog akce na čerpací techniku DAB nabízí dalších 8 stran čerpadel, čerpacích stanic, vodáren a příslušenství pro domácnosti a pro průmysl, jak pro zásobování vodou, zalévání a postřikování, tak i pro vodu odpadní.

AKCE 2014 platí od 3. 3. 2014 do 28. 11. 2014

V letáku najdete novou elektronickou domácí vodárnu E.SYBOX jedinou svého druhu na trhu za 22.999 Kč bez DPH a dále 8 stran čerpací techniky a příslušenství pro čerpání vody v budovách, pro zalévání nebo postřikování, a to i pro použití v budovách mimo segment bydlení, např.:

 • domácí vodárny AQUAJET a AQUAJETINOX
 • KIT AQUACOLD – vodárenské sety a elektronické tlakové spínače
 • tří a čtyřpalcová čerpadla do vrtaných studní
 • samonasávací, vícestupňová, automatická a bazénová čerpadla, včetně čerpadel s frekvenčním měničem
 • kompaktní ponorné jednofázové domácí vodárny
 • ponorná drenážní čerpadla pro odvodňování sklepů, jímek nebo bazénů.
 • ponorná vícestupňová pro čerpání čisté vody a se spodním sáním pro studny a vrty i s malým sloupcem vody
 • ponorné jednofázové kalové čerpadlo pro čerpání odpadních, kalových a splaškových vod
 • FEKABOX – samonosné kalové nádrže z velmi pevného polyetylenu s plynotěsným víkem pro uložení do země nebo i pro volnou montáž
 • NOVABOX a IVABOX - malé kompaktní kalové boxy do míst, kde odpadní vodu nelze vypouštět samospádem
 • FEKA VX a FEKA VS - ponorná celonerezová kalová čerpadla pro čerpání odpadních vod s obsahem nečistot

Speciální úprava umožňuje odhlučnění při standardním provozu na max. hodnotu 45 dB.

Jednofázová elektronická domácí vodárna E.SYBOX

Jednofázová elektronická domácí vodárna E.SYBOX s integrovaným frekvenčním měničem, který řídí regulačním systémem otáčky čerpadel tak, že je dosahováno přednastaveného tlaku i při měnícím se odběru vody. Díky těmto vlastnostem využívá dle požadavku jen energii potřebnou na čerpáni vody, čímž umožňuje značné ekonomické úspory.
Elektronická vodárna je vhodná pro posílení tlaku z vodovodního řadu do domácnosti, zdrojem vody však může byt i klasická studna. Instalace je jednoduchá a provozní hodnoty snadno nastavitelné. Systém má velice tichý chod (45dB). Vodárna je chráněna před suchým chodem, zamrznutím a obsahuje mnoho dalších výhod moderní technologie. Připojení G 1“.


 

Datum: 24.4.2014Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo WILO
logo RAYCHEM
logo ASIO
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.