Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Revoluce má vždy jméno - E.sybox


Společnost IVAR CS, spol. s r. o. je již od svého vzniku distributorem čerpací techniky DAB na českém trhu. Naším zájmem je především spokojenost zákazníka. Proto od začátku dbáme na zkvalitnění našich služeb všemi dostupnými prostředky. Výsledkem naší snahy je velmi dobré obchodní i servisní pokrytí po celé České republice. Dalším důležitým aspektem spokojenosti zákazníka je zajištění kvality našich dodávaných výrobků.

Výrobce DAB dosáhl průběžnou inovací vysokého standardu a rozšíření vývozu do všech částí světa. Důkazem jeho vývoje a moderní výroby by mohla být i převratná novinka, kterou výrobce DAB pumps představil v letošním roce na veletrhu ISH Frankfurt.

V podstatě se jedná o moderní, elektronicky řízenou, domácí vodárnu E.sybox, kterou lze mimo jiné použít hlavně v případě nedostatečného tlaku v systému. E.sybox nevyžaduje žádné další komponenty, protože se skládá ze samonasávacího vícestupňového čerpadla a z elektroniky pro kontrolu a řízení tlaku či průtoku.


E.sybox je díky svým vlastnostem jediný systém svého druhu, je výkonný, kompaktní, snadno se instaluje, a stejně tak používá konečným uživatelem. Má integrovaný elektronický systém vybavený frekvenčním měničem. Díky této technologii E.sybox využívá dle požadavku jen energii potřebnou na čerpání vody, čímž umožňuje značné ekonomické úspory. Každá část inovativní domácí vodárny E.sybox byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální výkon s minimálním úsilím.

Konstrukce E.sybox je koncipována tak, aby se systém snadno přizpůsobil každému typu instalace. Horizontální nebo vertikální připojení šetří místo při instalaci a je jednou z mnoha výhod tohoto zařízení. Podle volby instalace je pak možné vybrat vstupní a výstupní připojení, zbytek otvorů zůstane zaslepen speciální těsnicí zátkou. Sání čerpadla je vybaveno zpětným ventilem, který lze dle potřeby jednoduše demontovat. Horní část zařízení umožňuje snadný přístup k technickým částem čerpadla, jako je například vyrovnávací tlaková nádoba, navíc je zde umístěno potřebné nářadí pro případnou údržbu.


Vodou chlazený motor a uzavření celého systému pomocí speciálního materiálu ABS umožňuje odhlučnění při standardním provozu na max. hodnotu 45 dB. Navíc je E.sybox vybaven antivibračními podložkami, které jsou určeny pro svislou i vodorovnou montáž.

Funkce a ekonomický provoz E.sybox lze sledovat na LCD displeji s vysokým rozlišením. Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje přístup ke všem informacím a lze přizpůsobit hlavní nastavení podle specifičnosti dané aplikace. E.sybox je také opatřen ochranným zařízením, které zabraňuje tvorbě ledu uvnitř zařízení. Ochrana se aktivuje v případě poklesu teploty blížící se k bodu mrazu.


Díky těmto vlastnostem je E.sybox nejrozvinutější ergonomický systém na světě v oblasti posílení tlaku pro domácí použití.

E.sybox získal ocenění iF design award 2013. IF design award patří mezi nejvýznamější mezinárodní designerské ocenění.

Uvedení zařízení E.sybox na trh očekáváme v druhé polovině tohoto roku.

Nicméně společnost IVAR CS, spol. s r. o. připravila, jako již tradičně, výběr stejně zajímavých produktů čerpací techniky, jako je DAB.E.sybox v akci pro maximální efektivitu Vašeho bydlení, zalévání nebo postřikování. V případě Vašeho zájmu se obraťte na odborné prodejce, velkoobchody nebo na naši obchodně - technickou kancelář.
IVAR CS spol. s r.o.
logo IVAR CS spol. s r.o.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. působí, jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem působících v oboru TZB dle kategorizace použití. IVARTRIO - rozvody podlahového vytápění, rozvody k otopným tělesům včetně jejich připojení, ...