Poslední šance na nákup čistíren odpadních vod STMH za příznivější ceny!

Datum: 16.12.2016  |  Organizace: Hellstein spol. s r.o.  |  Firemní článek

Ubíhají poslední týdny, kdy je možné jedinečnou moderní bezúdržbovou 3stupňovou čistírnu odpadních vod STMH pořídit za výhodnější cenu.

Hellstein spol. s r.o.
Vlčovice 11
74221 Kopřivnice

tel.:+420 596 890 123
e-mail:
web:www.hellstein.cz

Výrobce čistíren odpadních vod STMH, firma Hellstein spol. s r.o., musela z důvodu zvýšení vstupních nákladů přistoupit k úpravě prodejních cen s platností od 1. 1. 2017. Například u nejprodávanějšího typu STMH5U se cena zvyšuje o 6 %.

Přitom do konce tohoto roku stačí čistírnu odpadních vod objednat a samotnou realizaci uskutečnit v průběhu roku 2017.

Váhajícím případným zájemcům o velice kvalitní a ekologické řešení nakládání s odpadními vodami může v jejich rozhodování pomoct bohatý bonusový program, který firma Hellstein spol. s r.o. pro své klienty v průběhu roku 2016 připravila. Jedná se především o pořízení čistírny odpadních vod na splátky od 0 % navýšení a o možnost zpětného odkupu čistíren odpadních vod STMH, kdy klienti získají část svých vynaložených finančních prostředků zpět v případně pozdějšího vybudování veřejné kanalizace a napojení se na ni.

Více informací na www.vracimevodezivot.cz


Objednejte si čistírnu odpadních vod STMH do konce roku vracíme vodě život vracimevodezivot.cz

Podívejte se, jak funguje čistírna odpadních vod STMH

 

Datum: 16.12.2016
Organizace: Hellstein spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo NICOLL ČR
logo GRUNDFOS
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraktická školení i teoretické semináře Knauf v roce 2018The Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruPlasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictvíKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci roku