Malé, kompaktní, univerzální: vynikající zařízení na zvyšování tlaku od KSB

Datum: 29.11.2017  |  Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern  |  Firemní článek

Společnost KSB představila Delta Compact, své plně automatické zařízení na zvyšování tlaku, poprvé na veletrhu ISH v březnu 2017. Je to perfektní doplnění řady osvědčených zařízení na zvyšování tlaku od KSB a je ideální pro malé objekty.

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Klíčova 2300/6
149 00 Praha 4 - Chodov

tel.:241 090 213, 241 090 211
e-mail:
web:www.ksbpumpy.cz

Velkou výhodou zařízení na zvyšování tlaku je jejich kompaktní konstrukce, která snižuje prostorové požadavky na pouhé minimum. Další silnou stránkou KSB Delta Compact je univerzálnost zařízení: jsou k dispozici se schválením pro pitnou vodu nebo i bez něj a pokrývají široké spektrum aplikací.

Přehled aplikací:

  • Zásobování vodou pro obytné a kancelářské budovy.
  • Systémy zásobování technologickou vodou v obchodě a průmyslu.
  • Systémy zavlažování postřikem a obecné zavlažovací systémy.
  • Systémy využívání dešťové vody.

Jak nové zařízení pracuje

Na základové desce jsou namontována jedno nebo dvě odstředivá čerpadla a každé je vybaveno měničem frekvence. Systémy regulace otáček čerpadla umožňují energeticky účinný provoz a zajišťují konstantní tlak navzdory kolísající spotřebě vody. Všechna čerpadla jsou vybavena elektronickou ochranou proti chodu nasucho.

Zařízení na zvyšování tlaku KSB Delta Compact ideálně vhodné pro malé objekty
Zařízení na zvyšování tlaku KSB Delta Compact ideálně vhodné pro malé objekty

Použití materiálů s vypáleným práškovým povlakem a nerezové oceli na všechny smáčené komponenty zajišťuje vynikající korozivzdornost zařízení.

Zařízení umožňuje jednoduché uvedení do provozu díky provedení plug-and-play. Protože je zařízení předkonfigurováno z výrobního závodu, uvedení do provozu se omezuje jen na připojení ke zdroji napájení a nastavení požadovaného tlaku. Zařízení je také možno za účelem monitorování připojit k řídicímu systému budovy přes bezpotenciálový kontakt.

Díky své kompaktní konstrukci jsou zařízení na zvyšování tlaku KSB Delta Compact ideálně vhodné pro malé objekty.

Více informací najdete na stránkách výrobce www.ksbpumpy.cz

 

Datum: 29.11.2017
Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncernSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo GRUNDFOS
logo MEA
logo ASIO
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %