Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nerezové sanitární systémy pro sociální zázemí ubytovny StarTruck byly správnou volbou

Datum: 13.12.2018  |  Organizace: AZP Brno s.r.o.  |  Firemní článek

Společnost AZP Brno je český výrobce sanitárních systémů z nerezu. Specializuje se na produkci nerezových pisoárů a pisoárových žlabů, nerezových záchodů, umyvadel, výlevek, nerezových žlabů, koupelnových odtokových žlabů, vpustí, vodovodních baterií a v neposlední řadě také sprch včetně těch zahradních. Žádanými výrobky jsou nyní také nerezová pítka nebo nerezové dveře.

AZP Brno s.r.o.
U Sýpky 555
664 61 Rajhradice

tel.:545 428 911
e-mail:
web:azp.cz

Výrobky AZP Brno se vyznačují vysokou odolností proti poškození, příjemným designem, snadnou údržbou, dlouhodobě pěkným vzhledem a univerzální možností použití. Silnou stránkou společnosti je velká pružnost a operativnost v oblasti výroby nerezových sanitárních systémů. To usnadňuje komunikaci se zákazníkem a umožňuje takříkajíc „ušít“ sanitární systém budově přímo na míru.

To byl i případ ubytovny s názvem StarTruck, která je situována přímo na Česko-slovenském hraničním přechodu Hodonín – Holíč. Budova procházela komplexní rekonstrukcí a nyní je využívána jako ubytovna dálkových řidičů kamionů.

Požadavek projektantů na vybavení sanitárních prostor zde byl jasný. Veškeré zařizovací předměty, včetně umyvadel, pisoárů, toalet i sprch musí být vzhledem k náročnosti provozu provedeny z nerezu. Poměrně složitý úkol byl svěřen společnosti AZP Brno. Ta na míru vyrobila z nerezu nejen několik jedno, dvoj a troj umyvadel pro společná WC ubytovny, ale také nerezové pisoáry či toalety. Také sprchové kouty jsou vybaveny nerezovými sprchovými předstěnovými moduly AUS 3 či sprchovými žetonovými automaty ZAS 3.TV. Z nerezu jsou zhotoveny i odtokové žlábky ve sprchách. Skutečným „nerezářským bonbónkem“ je však vybavení toalety pro tělesně postižené. Ta je vybavena nerezovou toaletou, madly i umyvadlem z nerezu, přičemž umyvadlo je osazeno nerezovou stojánkovou baterií s elektronickým ovládáním.

V současné době je objekt v provozu již několik let, jeho sociální zázemí je stále plně funkční a vypadá jako nové. Potvrzuje se tak, že sázka na nerezové sanitární systémy pro tento objekt byla zcela jistě tou správnou volbou.
 

Datum: 13.12.2018
Organizace: AZP Brno s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace