Představení novinek firmy ECOSTEP

Datum: 24.3.2017  |  Organizace: EcoStep s.r.o.  |  Firemní článek

EcoStep s.r.o. je výhradním distributorem a výrobcem hygienického a sanitárního zařízení a doplňků, které zároveň servisuje po celé ČR a SR. Produkty jsou ekologické a ekonomické s kompletní zárukou 2 až 5 let. Pomůžeme vám snížit vysoké náklady na toalety, úklid a spotřebu vody či energie.

EcoStep s.r.o.
Pod Klapicí 18
15300 Praha 5

tel.:257 316 462
e-mail:
web:www.ecostep.cz

Naše produkty jsou ekologické a ekonomické s kompletní zárukou 2 až 5 let. Pomůžeme vám snížit vysoké náklady na toalety, úklid a spotřebu vody či energie. Garantujeme špičkový servis a údržbu maximálně do 48 hodin po celé ČR a SR.

Od roku 2009 pomáháme firmám snížit výdaje za provoz toalet a usnadnit jim jejich údržbu. S námi šetříte peníze i přírodu.

Rok 2017 je u nás plný novinek. Uvedli jsme nové osoušeče rukou Ecostep-R3 a R4, které jsou nejmenší a nejvýkonnější na trhu a zaujmou i 7letou zárukou a elegantním designem. Další novinky se týkají dezinfekce – uvedli jsme nový automatický dávkovač dezinfekce Germstar a dezinfekční spreje a pera, která můžete mít kdykoliv po ruce.

Technologické inovace jsou pro nás klíčové. Naše osoušeče jsme vybavili špičkovým digitálním motorem a do bezvodých pisoárů vám nabízíme ventily, které jako jediné vydrží 6 až 18 měsíců.

U všech našich produktů myslíme na vaši úsporu, ale také na přírodu. Pomáháme šetřit zdroje pitné vody a naše čističe jsou ekologické a snadno rozložitelné.

Produkty EcoStep vám přijedeme předvést přímo do vaší firmy, nebo si je můžete sami otestovat. Pokud po testovací době nebudete spokojení, zaplatíte jen materiál použitý na montáž a fungování produktu.

osoušeče rukou Ecostep
Naše osoušeče jsou vybavené moderními úspornými motory. Díky tomu mají až o 90 % nižší spotřebu než běžné osoušeče. Díky sběrné nádobě voda neodkapává na podlahu. Zároveň neztrácíte čas pravidelným doplňováním papírových ručníků. HEPA 13 filtr v osoušečích ničí 99,9 % bakterií ze vzduchu. I díky tomu mají naše osoušeče certifikát HACCP pro využití v potravinářství.
Bezvodé pisoáry
Snižte své výdaje za vodu s bezvodými pisoáry a zbavte se zápachu. S každým použitím bezvodého pisoáru ušetříte 1,5 l vody. Pisoáry mají speciální povrch, na kterém se nedrží nečistoty. Stačí je proto 1× denně postříkat biologickým čističem. Za jejich bezproblémovou funkčnost ručíme po dobu 5 let. Naše patentované zpětné ventily udrží pisoár bez zápachu minimálně 6 měsíců.

 

Datum: 24.3.2017
Organizace: EcoStep s.r.o.



Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo NICOLL ČR
logo MEA
logo RAYCHEM
logo WILO
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.Proč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyTřebíč plánuje rekonstrukci zimního stadionu za 200 milionů, pokud dostane dotaciVěznice nebo hotel? Architekti navrhli vězení, které nemá trestat ale napravovat