Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Aliaxis na výstavě Vodovody a kanalizace 2023 - další digitalizace elektrosvařování

Na stánku 18 bychom s Vámi rádi mluvili o našem novém digitálním asistentovi pro výstavbu potrubních sítí, o svařovacích automatech a elektrosvařování a o řešeních pro hospodaření s dešťovou vodou.

Těšíme se, že představíme naši novinku, která opět posouvá obor elektrosvařování více do budoucnosti - digitálního asistenta pro výstavbu potrubních sítí. Po mobilní aplikaci FRIAMAT APP, kterou jsme digitalizaci započali pokračujeme dál a měníme systém práce, dokumentace a správy dat. Propojili jsme naše svařovací automaty s Bluetooth, mobilní aplikaci a cloudové úložiště pro správu projektů tak, abyste všechny data o svařování měli k dispozici v reálném čase prakticky odkudkoli. Těšíme se, až si ho vyzkoušíte. Testovací verze na tři měsíce můžete objednávat zdarma přímo na veletrhu.

Dalším důležitým tématem a produktem souvisejícím s elektrosvařováním jsou samozřejmě svařovací automaty. Na veletrhu se budete moci podívat na dva z nich - svařovací automat nejnovější generace FRIAMAT prime a také malý lehký svařovací automat v přenosném kufru Ondine SE. V neposlední řadě nám na stánku nemůže chybět také DAV navrtávací odbočkový ventil s rychloupínací pákou RedSnap, který přinesl revoluci do vysazování domovních přípojek.

V našem centru zájmu však není pouze pitná voda, ale také ta dešťová, respektive její akumulace, retence či vsakování. Již skoro 30 let na českém trhu nabízíme řešení výrobce Otto Graf, mezi které patří vsakovací bloky a podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu. 

Kromě vlastních dodávek materiálů Vám také rádi představíme naši technickou podporu. Snažíme se ji neustále vylepšovat a budeme rádi za zpětnou vazbu, kterou od Vás na veletrhu můžeme získat.

Více informací k veletrhu a vstupence zdarma


Aliaxis Česká republika s.r.o.
logo Aliaxis Česká republika s.r.o.

Aliaxis Česká republika je dodavatel plastových materiálů pro přepravu médií a energií a také pro hospodaření s dešťovou vodou a odvodnění budov. Od 1. 3. 2022 došlo také k přejmenování společnosti Nicoll Česká republika s.r.o. a nyní již vystupuje na trhu ...

 
 
Reklama