Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Když koupelně vládne elegantní černá

Černá barva do koupelny? No jasně! V kombinaci s klasickou bílou, béžovou či šedou dokáže vytvořit kontrast, který může být vrcholem luxusu.

Aby byl design každé koupelny dokonalý, záleží také na drobných detailech. Jedním z nich může být i umyvadlová baterie. Co třeba vyměnit nudný chrom za moderní černou a nadčasový design? Nová bezdotyková vodovodní baterie SLU 62V v černé barvě od české značky Sanela je jedinečná nejen vzhledem, ale také snadnou údržbou a v neposlední řadě i úsporou vody.

Bezdotykové baterie patří k běžnému vybavení veřejných míst, jako jsou restaurace, letiště nebo nákupní centra, kde je zvýšený hygienický standard nutností a automatický provoz jde dokonale ruku v ruce s moderními technologiemi, ekologickým i ekonomickým smýšlením. Kvalitní a designově zajímavé černé senzorové vodovodní baterie od českého výrobce Sanela jsou přesně tím, co při frekventovaném provozu všichni ocení. Díky senzoru pohybu voda teče jen po nezbytně nutnou dobu, jejíž délku lze nastavit podle potřeby. Ještě větší úsporu vody zajistí zabudovaný perlátor s průtokem pouhých šest litrů vody za minutu. V bezdotykové vodovodní baterii SLU 62V se tak dokonale snoubí špičková technologie a moderní design 21. století.

 

Více informací


SANELA spol. s r.o.
logo SANELA spol. s r.o.

SANELA spol. s r.o. je předním českým výrobcem kompletního sortimentu sanitární elektroniky. Hlavním cílem společnosti je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení ve spojení s vysokou hygienou a komfortní obsluhou.

 
 
Reklama