Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nové katalogy a ceníky společnosti Nicoll

Od 1.5. jsou platné nové katalogy a ceníky společnosti Nicoll, která na trh dodává elektrotvarovky FRIALEN a tvarovky na tupo, výrobky pro odvodnění staveb, vnitřní instalace a sanitární techniku.

Tyto katalogy jsou k dispozici ke stažení i v tištěné podobě.

Mezi hlavní novinky v sortimentu elektrotvarovek patří stále nové navrtávací odbočkové ventily DAV s  rychloupínacím mechanismem RedSnap pro vysazování domovních přípojek. Dále jsme sortiment tvarovek rozšířili o zaslepovací příruby a montážního příslušenství o nové svařovací automaty FRIAMAT 7. generace, loupací přístroj FWSK pro konce potrubí a sedlové tvarovky a také o zatahovací hlavice pro zatahování potrubí při bezvýkopových pokládkách.

Součástí katalogu sanitární techniky a odvodnění staveb jsou vnitřní odpadní systémy, rozvody vody, předstěnové instalační systémy SANIT a kompletační výrobky. Dále je zde sortiment okapů MARLEY, podtlakového odvodnění AKASISON, bodového vnitřního i venkovního odvodnění, kanalizačních šachet a sortiment pro hospodaření s dešťovou vodou. Zařadili jsme nový vsakovací blok Rainbloc 300 compact a také nádrže velkých dimenzí Columbus XXL a Li-Lo XXL. Novinkou je také filtrační šachta Drainstar DN 600. Rozšířili jsme nabídku o gravitační vtoky pro gravitační kanalizaci Akasison.

Katalog elektrotvarovek FRIALEN, tvarovek na tupo a montážního příslušenství lze stáhnout na:

https://www.aliaxis-ui.cz/component/phocadownload/category/8-ceniky.html?download=415:katalog-a-cenik-elektrotvarovek-frialen-a-tvarovek-na-tupo-2021

Katalog sanitární techniky a odvodnění staveb můžete stáhnout na tomto odkazu:
https://www.nicoll.cz/component/phocadownload/category/8-ceniky.html?download=454:cenik-2021

Katalog ke stažení


Nicoll Česká republika
logo Nicoll Česká republika

Od 1.3. 2022 původní společnost Nicoll Česká republika vystupuje na trhu pod názvem Aliaxis Česká republika s.r.o. a je dále vaším spolehlivým dodavatelem materiálů. Dodáváme řešení pro hospodaření s dešťovou vodou, odvodnění staveb, vnitřní instalace, ...

 
 
Reklama