Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Podpořili jsme novou odbornou publikaci Jak na potrubí

Aliaxis podporuje vzdělávací a odborné aktivity v oboru. Proto jsme rádi, že jsem mohli podpořit i novou odbornou publikaci napsanou panem Ing. Václavem Pekařem, CSc. věnovanou potrubním systémům .

Publikace je vydávána s podtitulem Kniha nejen o výpočtech potrubí, což znamená, že je určena nejen úzce specializovaným konstruktérům, projektantům a výpočtářům, ale i širokému okruhu dalších technických pracovníků. Na celkem 464 stranách zde naleznou užitečné informace technici a inženýři zabývající se mj. investiční činností, provozem, správou, inspekcemi a revizemi potrubí, pracovníci notifikačních orgánů a řada dalších.

Kniha o 10 kapitolách představuje svým rozsahem a komplexností unikátní dílo, které vzniklo na základě zpětné vazby odborné veřejnosti a podnětů účastníků kurzů a odborných akcí.

Aliaxis Utilities & Industry
logo Aliaxis Utilities & Industry

Aliaxis Utilities & Industry je více než jen pouhý dodavatel materiálu. Nabízíme široké znalosti a dlouholeté zkušenosti z celosvětové sítě silných a uznávaných značek. Pod divizní značkou Aliaxis Utilities & Industry dodává společnost Nicoll Česká ...

 
 
Reklama