Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Vřetenové čerpadlo EcoSmart ECONOMIC + HLÍDÁNÍ CONTROL - výhodná sada

ZVÝHODNĚNÁ sada klasického vřetenového čerpadla ECONOMIC a jistící jednotky CONTROL je ideální pro jakýkoliv čerpací systém v rodinných domech, menších provozech, závlahových systémech apod.

Čerpadlo EcoSmart ECONOMIC je svými výkony vhodné pro zásobování rodinných domů, fontán, malých závlahových systémů, jako procesní čerpadla v průmyslových technologiích, apod.

ZVÝHODNĚNÁ sada čerpadla a kontrolní a ovládací jednotky CONTROL je ideální pro jakýkoliv systém, kde potřebujete spolehlivě chránit veškeré elektrické parametry motoru, on-line kontrolovat úrovně hladin nebo tlaku a zároveň mít přehled o vstupním napětí nebo případných poruchách systému. Poruchy jsou zobrazované na displeji jmenovitě, již nemusíte pátrat co znamená např. blikající oranžová kontrolka jako u zastaralých zařízení.

  • Maximální dopravní výška 80 metrů, maximální průtok 60 litrů/min.
  • Do vrtů max. 50 metrů hlubokých - pokud je čerpadlo provozováno v systému s tlakovou nádobou a max. vypínacím tlakem 3,5 bar.
  • Sada je vhodná pro čerpání v systémech s tlakovými nádobami i pro doplňování beztlakových zásobních nádrží a vodojemů - CONTROL jednoduše přepnete do potřebného pracovního režimu a systém můžete okamžitě zprovoznit.
  • CONTROL pracuje s libovolnými sondami nebo plováky, tlakovými spínači a s jejich kombinací.
  • Čerpadlo je vyrobené z kovových materiálů, pracovní vřeteno, osa a spojka motoru z nerezové oceli.
  • Vysoce kvalitní elektromotor ECO4 s ponorem až 300 metrů.

Čerpadla jsou dodávána jako kompletní soustrojí. Kabely jsou do motoru připojeny pomocí rozpojitelného konektoru, díky tomu je případná výměna kabelu velmi rychlá a jednoduchá. Ideální ekonomické řešení pro Vaše čerpání.


Envexo s.r.o.
logo Envexo s.r.o.

Jsme experti na vrtová čerpadla, extra úsporné čerpací systémy a automatické tlakové stanice, vše s nejmodernějšími frekvenčními měniči. V našem e-shopu www.eco-smart.cz nabízíme komplety domácích vodáren dle jednoduchého výběru, který zvládne i laik. ...

 
 
Reklama