Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

EcoSmart vodárny "na míru"

Vodárny do studní a vrtů v klasickém provedení s velkou tlakovou nádobou navrhujeme "na míru" dle požadavků zákazníka.

Vodárny do studní a vrtů v klasickém provedení s velkou tlakovou nádobou navrhujeme "na míru" dle požadavků zákazníka. Tyto vodárny musí být navrženy přesně, tak aby čerpadlo pracovalo v optimálním bodu a motor čerpadla nebyl přetěžován.

Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu nechcete vodárnu s frekvenčním měničem, napište našemu specialistovi Karlovi a on Vám zdarma a bez závazků navrhne vodárnu do studny nebo vrtu, popř. posilovací vodárnu nebo automatickou posilovací stanici i bez frekvenčních měničů dle Vašich specifických podmínek nebo požadavků. Samozřejmě i včetně vhodných průměrů potrubí a průřezů kabelů napájecích i kabelů pro sondy apod. Vodárny do hlubokých vrtů musí být navrženy komplexně aby celý systém byl vyvážený. Jen tak lze zaručit dlouhodobý provoz bez zbytečného servisu.


Envexo s.r.o.
logo Envexo s.r.o.

Jsme experti na vrtová čerpadla, extra úsporné čerpací systémy a automatické tlakové stanice, vše s nejmodernějšími frekvenčními měniči. V našem e-shopu www.eco-smart.cz nabízíme komplety domácích vodáren dle jednoduchého výběru, který zvládne i laik. ...

 
 
Reklama