Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Spojky, odbočky, přechodky a další produkty REVEL

Sortiment pro trubky s dimenzí 16, 17, 18, 20, ¾“ a 32 od české značky

REVEL dodává široký sortiment mosazných i plastových fitinků. Plastové komponenty z PPSU jsou plně kompatibilní s tradičními mosaznými díly.

Firma disponuje moderní počítačově řízenou výrobní technologií využívající konstrukční materiál PPSU* a sleduje nejnovější trendy ve spojovacích dílech.
Z nabízeného sortimentu materiálů PPSU zvolila firma REVEL typ vyznačující se nejvyšší houževnatostí. Právě vysoká houževnatost a rázová pevnost je záruka spolehlivé funkce i v tvrdých podmínkách běžné stavební praxe.

Nejnovějším produktem je vodovodní dvojnástěnka právě z výše zmíněného plastu, je bezzástřiková, se správnou hloubkou umístění pod omítku a s nejčastěji užívanou roztečí 150 mm. Tato nástěnka je vhodná i pro sprchy a vany. Pokud je zapotřebí většího profilu, použije se klasická nástěnka nebo koleno spolu s PPSU přechodem D/G.

Kompletní přehled produktů značky REVEL najdete na e-shopu.

*PPSU je zkratka pro polyphenylsulfon – velmi odolný plast, který vyniká pevností i při vysokých teplotách (teplota měknutí 207°C). Používá se např. v automobilovém a leteckém průmyslu.

 
 
Reklama