Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elegance na kuchyňském dřezu

S bateriemi z nerezové oceli Kludi Steel, následuje specialista na baterie KLUDI trendy moderního vybavení kuchyně a doplňuje svůj komplexní sortiment pro kuchyně.

Dřezové baterie Kludi Steel z nerezové oceli se vyznačují vysokou robustností, praktickými funkcemi a propracovaným designem. A také atraktivní cenou.

Skutečné dřevo s vintage vzhledem, holé betonové a cementové povrchy, čelní plochy z hrubého kovu a nerezové oceli - moderní kuchyně v dnešní době často využívají průmyslové materiály, jejichž pravost propůjčuje prostoru kolem dřezu a varné desky vzhled strohé dílny. Dvě nové kuchyňské baterie z nerezové oceli Kludi Steel jsou ideálním doplňkem pro tento moderní styl vybavení. Jejich povrch umocňuje elegantní akcenty na kuchyňském dřezu a zároveň zajišťují moderní stálost. Profesionální kuchaři totiž oceňují zejména tento vysoce čistý, nekorozivní materiál pro jeho odolnost, žáruvzdornost, dobré hygienické vlastnosti, snadnou údržbu a dlouhou životnost - vlastnosti, které mají velký význam zejména u kuchyňských baterií, je to přece nejvíce používaný "pracovní nástroj" v kuchyni.

Vysoce kvalitní zpracování, stylový design
Z tohoto důvodu kladlo Kludi, při vývoji nové dřezové jednopákové baterie, velký důraz na pevnost, vysoký stupeň funkčnosti a kvalitní zpracování. Například díky pevnému uchycení těla je zajištěna dokonalá přilnavost i na tenkých dřezech. Rozeta s průměrem 57mm umožňuje kompletně zakrýt i velké otvory na dřezu. Mimořádně atraktivní baterie „Made in Germany“ jsou zároveň přesvědčivé díky svému štíhlému tvaru a stylovému designu. Kludi Steel je k dispozici buď s otočným výtokem, nebo s vytahovací sprškou na nádobí.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.
logo Kludi-Armaturen spol. s r.o.

Kludi je předním dodavatelem kuchyňských a koupelnových baterií, sprchových hlavic a stejně tak klinických baterií. Prostřednictvím spolupráce s dalšími známými obchodními značkami si Kludi upevnilo své postavení na trhu a prokázalo i své schopnosti ...

 
 
Reklama