Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nicoll je opět partnerem konference Počítáme s vodou

Již tradiční konference se bude konat 27. 11. 2019 na Novoměstské radnici v Praze. K diskusi na téma vsakování, retence a akumulace dešťové vody se zde můžete potkat i s našimi zástupci.

I letos jsme podpořili tuto mezinárodní konferenci věnovanou hospodaření s dešťovou vodou, která se bude konat 27. 11. 2019 na Novoměstské radnici v Praze. Mezi hlavní témata letošního ročníku patří zvyšování odolnosti měst a obcí vůči projevům změny klimatu a současně zlepšování pobytové kvality veřejných prostor při vlnách horka. Na konferenci se bude diskutovat na téma, jak lze zapojit prvky modro-zelené infrastruktury při plánovaných revitalizacích a jak podpořit zadržování dešťové vody pomocí těchto opatření.

V rámci konference můžete také diskutovat s našimi zástupci na téma vsakování, retence a akumulace dešťové vody a prohlédnout si naše katalogy, firemní materiály a také referenční projekty.

Těšíme se na setkání.

Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 
Reklama