Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Trojí ocenění za výjimečný design pro Kaldewei NexSys

Rok 2019 byl pro Kaldewei velmi úspěšný: Expert na sprchové vaničky v úrovni podlahy obdržel hned tři vysoce žádané ceny za design, a to díky zcela výjimečné estetice a inovaci svých prvních smaltovaných extra plochých sprchových vaniček s odtokovým žlabem.

Vedle dvou ocenění „ICONIC AWARDS“ z uplynulého roku se Kaldewei Nexsys nyní může pyšnit také cenami „Good Design Award 2018“, „iF DESIGN AWARD 2019“ a „German Design Award 2019“.

Kaldewei s extra plochou sprchovou vaničkou NexSys otevírá novou kapitolu sprchových vaniček v úrovni podlahy, která je v nabídce v široké škále rozměrů a široké paletě odstínů včetně ušlechtilých designových krytek. Moderní systém sprchovacích ploch lze nyní pořídit v 17 barvách, 20 rozměrech a se třemi typy povrchu. Co se týče designové krytky, která představuje klíčovou část systému Nexsys, si nyní architekti a stavebníci mohou vybrat z pěti různých barevných provedení, kterým designově vévodí zlatá lesklá barva.


Kaldewei CS, s.r.o.
logo Kaldewei CS, s.r.o.

Firma Kaldewei GmbH & Co. KG je předním výrobcem koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, na které poskytuje záruku až 30 let! V sortimentu má sprchové vaničky, koupací i vířivé vany. Díky více než 350 modelům nabízí řešení ...

 
 
Reklama