Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Podzimní akční nabídka na svařovací automaty FRIAMAT

Ve spolupráci s výrobním závodem FRIATEC jsme pro Vás připravili tentokrát cenově velmi atraktivní akční nabídku na svařovací automaty poslední generace FRIAMAT eco pro svařování elektrotvarovek z PE.


Mezi nejzajímavější vylepšení těchto svářeček patří:

  • funkce FRIAMAT preCheck, která nepovolí započít svařovací proces, pokud by celý proces nebylo možné v pořádku dokončit.
  • u modelu FRIAMAT prime eco funkce Bluetooth, která umožní komunikaci svářečky s mobilní aplikací (ukládání protokolů na cloudové úložiště či posílání e-mailem, pořizování fotodokumentace ke svarům, vzdálené ovládání svářečky přes mobil atd.) Software bude velmi brzy k dispozici, budeme Vás informovat.
  • vysoký výkon díky přidanému chlazení elektroniky umožní nepřetržité svařování bez nutnosti odstávky svářečky k dochlazení.
  • 4,3“ TFT barevný displej s vysokým rozlišením a kontrastem.

Akční nabídka se týká dvou nejprodávanějších modelů se skenerem čárového kódu při nákupu jednoho nebo dvou kusů (viz příloha). Na akční ceny se nevztahují žádné další dodatkové slevy jako např. sleva za rychlou platbu.

Aliaxis Utilities & Industry
logo Aliaxis Utilities & Industry

Aliaxis Utilities & Industry je více než jen pouhý dodavatel materiálu. Nabízíme široké znalosti a dlouholeté zkušenosti z celosvětové sítě silných a uznávaných značek. Pod divizní značkou Aliaxis Utilities & Industry dodává společnost Nicoll Česká ...

 
 
Reklama