Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jsou obory, kde na velikosti záleží. Jedním z nich je čištění kanalizací

Chcete-li vyčistit zanesenou kanalizační stoku na hlavním řadu, potřebujete vysoký výkon. Proto jsme zakoupili další vysoce výkonný recyklační vůz na čištění kanalizací velkých profilů.

Nový vůz na čištění kanalizace a sání kalů z velkých dálek a hloubek

Jedná se o vůz na podvozku SCANIA s recyklační nástavbou zn. KROLL.
Díky vodní pumpě o maximálním výkonu 550 lit při 175 barech je vůz schopný vyčistit kanalizace těch největších profilů. Nečistoty z kanalizace pak odsává výkonnou vývěvou o max. výkonu 4000m3/hod do cisterny s objemem kalové komory 13 m3.

Zima pro nás není překážkou

Vůz je vybaven cirkulací teplé vody a ohřevem důležitých ventilů, a proto můžeme čistit kanalizační stoky až do -10°C, kdy ostatní recyklační vozy již zamrzají.

Zvládneme i malé profily kanalizace

Ve výbavě vozu je i malý hadicový naviják, díky kterému vyčistíme kanalizace i malých profilů. Například domovní přípojky, odvodnění uličních vpustí apod. Touto hadicí i vyčistíme tlakovou vodou vysátou jímku či čerpací stanici odpadních vod.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
logo HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Profesionální služby pro správu a údržbu kanalizací a domovních odpadů. Každý rok vyřešíme přes 6 000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více jak 18 000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

 
 
Reklama