Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Již 26 let čistíme kanalizace v Praze a okolí

Firma Herčík a Kříž již 26 let poskytuje služby pro kanalizace. Začala od píky s jedním čistícím vozem v roce 1993. V současné době je vám k dispozici 20 vozů a další 2 jsou na cestě.

Již 26 let čistíme kanalizace v Praze a okolí

Zkušenosti k nezaplacení

Zkušenosti sbíráme již 26 let. Za tu dobu jsme pomohli více jak 17 000 zákazníkům. V roce 2018 jsme realizovali přes 5500 zakázek.

K tomu nám pomáhá 5 recyklačních vozů na čištění kanalizace a sání kalů z čerpacích stanic, 7 čistících vozů na domovní stoupačky a přípojky, z toho 3 vozy s možností sání, 1 výkonný sací vůz na jímky, žumpy a tukové lapoly, 3 dodávkové vozy na bezvýkopové opravy a frézování kanalizace, 3 plně vybavené kamerové systémy na revize kanalizace a 1 vůz na zkoušky těsnosti kanalizace a revize domovních přípojek.

V případě problému s kanalizací volejte, nebo piště

Pokud budete mít problém s kanalizací, zavolejte nám. Dispečink je k dispozici od 6:30 do 15:00 a pro havarijní čištění kanalizace až do 18:00. Pokud máte problém, který snese odklad, můžete nám napsat na hercikakriz@hercikakriz.cz.

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.
logo HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Profesionální služby pro správu a údržbu kanalizací a domovních odpadů. Každý rok vyřešíme přes 6 000 problémů s kanalizacemi, staráme se o více jak 18 000 zákazníků a zkušenosti sbíráme od roku 1993.

 
 
Reklama