Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AZP na nové adrese v nových prostorách

Společnost AZP Brno s.r.o. se přestěhovala na novou adresu, v obci Rajhradice, U Sýpky 555.

Od 8.4.2019 se společnost AZP Brno s.r.o. vyskytuje na nové adrese, v obci Rajhradice, U Sýpky 555.

S rozšiřující se výrobou a stále se zvětšující potřebou na větší výrobní kapacity, na zvyšující se rychlost dodávek a na stále větší porfolio dodávaných výrobků bylo již nezbytností se ze stávajících, nevyhovujících, prostor přestěhovat do větších, více odpovídajících potřebám společnosti. Po dlouhém a úporném hledání toho správného a vyhovujícího objektu, pořídila společnost objekt v Rajhradicích, v blízkosti Brna.

Pořízením tohoto objektu se současně vyřešily nejen výrobní kapacity, ale současně i skladovací a zejména manipulační. Všichni naši zákazníci si pamatují potíže se zaparkováním a nakládkou na stávající adrese v Brněnských Ivanovicích. Nová budova je obklopena dostatečným prostorem na nakládku i těch největších nákladních automobilů.

AZP Brno s.r.o.
logo AZP Brno s.r.o.

Výrobce nerezového (i antivandal) a bezdotykového sanitárního zařízení, senzorové baterie, automatické pisoáry, bezdotykové sprchy. Nerezové podlahové žlaby, umyvadla, dřezy, umývací žlaby, výlevky, nerezové záchody a pisoáry. Zpoplatnění vstupů, praček, ...

 
 
Reklama