Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Wilo-Select 4 online

Datum: 16.12.2018 02:31  |  Organizace: WILO CS, s. r. o.  |  Firemní zpráva

Ideální poradce při výběru čerpadla. Díky novému systému on-line Wilo-Select 4 nyní zažijete dimenzování čerpadla ve 4. generaci - flexibilní, pohodlné, efektivní a výkonné.

WILO CS, s. r. o.
Obchodní 125
251 01 Čestlice

tel.:234 098 711, NON STOP linka 810 555 555
e-mail:
web:wilo.com

Prostřednictvím internetu máte pak vždy k dispozici nejnovější údaje o produktech. Naprosto jednoduše, on-line, všude k dispozici. Doporučení týkající se výrobků nebo spolehlivou analýzu nákladů životního cyklu (LCC-Check) získáte v pouhých 4 krocích.

  • Otevřít náhled provozních nákladů
  • Zvolit čerpadla pro porovnání
  • Zkontrolovat požadavky na výpočetní techniku
  • Srovnat náklady životního cyklu a doby amortizace

Pomocí integrovaného porovnání nákladů životního cyklu (LCC-Check) získáte jednoduchým způsobem informace o hospodárnosti stávajících čerpadel. Wilo-Select 4 on-line vyhodnotí optimální výměnné čerpadlo a poskytne vám přesvědčivé výsledky v podobě vypočtených možných úspor v eurech a návratnosti v rámci datového listu.

Možnost porovnání produktů lze využít jako základ pro cílené technické poradenství a jako základ pro rozhodování během rozhovoru se zákazníkem. Novinkou je také bezpečný výběr příslušenství pro oblasti využití zahrnující zásobování vodou, jakož i odvádění splaškové a odpadní vody prostřednictvím intuitivního rozhraní, který lze využít pro účast na zadávacích řízeních a k rychlému vytvoření nabídky. Další funkce exportu a přímé zasílání nabídek a textů pro výběrové řízení prostřednictvím e-mailu umožňují efektivní komunikaci s vašimi zákazníky.

Doporučujeme registraci, protože díky tomu obdržíte i nabídkové ceny a další informace o produktu v závislosti na příslušném trhu. Integrovaná osobní projektová složka umožňuje zabezpečit příslušné plány. Vaše výhody

  • Pohodlné a jednoduché ovládání
  • Bezpečná produktová konfigurace s hydraulickými výpočty
  • Přehledné srovnání doby amortizace, provozních nákladů a nákladů na životní cyklus
  • Optimální podpora pro plánování a zákaznické poradenství
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 



Související z oboru

Setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody

20.3. 1:50   22. března 2019 se v Praze bude konat tisková konference v rámci odborného setkání vodohospodářů u příležitosti Světového dne vody. více >>>
Černé odběry vody a produkce odpadních vod, ilustrační obrázek, zdroj PVK, a.s.

Pražské vodovody a kanalizace hledají potenciální černé odběry

15.3.2019 | redakce podle tiskové zprávy PVK, a.s.
Z celkových 273 případů nelegálních produkce odpadních vod jich pracovníci PVK prokázali 81 %. U černých odběrů vody firma prošetřila 228 případů a prokázala 76 %.

70 vodovodních škod za den jako motiv bonusu pojišťovny

10.3.2019 | redakce podle informací České pojišťovny
Česká pojišťovna bojuje proti vodovodním škodám. K pojištění bytu dává nerezové hadičky. Dobré je zvážit i koncepční technické řešení pro předcházení vytopení, příp. monitoring spotřeby.

Cenou za odsolování je přebytek solanky

20.2.2019 | Carolyn Fortuna, Clean Technica.com, překlad: Petra Šrubařová
Odsolování je jednou z cest, jak získat dostatek pitné vody v jinak suchých oblastech. Jeho hlavním negativem je nadbytek odpadní solanky.

Česká asociace hydrogeologů připomínkovala novelu vodního zákona

18.2.2019 | RNDr. Petr Čížek, Česká asociace hydrogeologů (ČAH), Vlastimil Růžička, redakce
Letité spory jsou často u studní, které provádějí na počkání bez stavebního povolení a bez účasti geologa mnozí vrtaři. Česká asociace hydrogeologů (ČAH) připomínkuje připravovanou novelu vodního zákona zaměřenou na boj proti suchu.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace