Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Blíži sa SANHYGA 2018

Datum: 7.10.2018 1:25  |  Organizace: Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia  |  Firemní zpráva

23. medzinárodná vedecko - technická konferencia v Piešťanoch v hoteli Magnólia sa koná už 11. a 12. októbra 2018. Dovoľujeme si Vám pripomenúť, že uzávierka prihlášok je v pondelok 8.10. 2018.

Vedecko - technická konferencia s medzinárodnou účasťou SANHYGA 2018, ktorej 23. ročník sa bude konať v dňoch 11. a 12. októbra 2018 v Piešťanoch v hoteli Magnólia, je stretnutím vedeckých, pedagogických a odborných pracovníkov z praxe v oblasti zdravotnej techniky, t.j. zásobovania budov vodou, systémov splaškovej a dažďovej kanalizácie, zásobovania budov plynom a technologických zariadení v budovách.

Konferencie sa každoročne zúčastňuje odborná verejnosť – vedeckí a školskí pracovníci, projektanti, realizačné firmy, zaoberajúce sa dodávkou a realizáciou zdravotnotechnických inštalácií a tiež prevádzkovatelia stavieb v tejto oblasti. Pozvanie vystúpiť s prednáškou z oblasti zdravotnej techniky prijali viacerí renomovaní odborníci z technických univerzít doma aj v zahraničí, odborníci z praxe a tiež firmy, prezentujúce najnovšie výrobky a technológie.

Konferencia je určená aj širokej odbornej verejnosti technických zariadení budov, vedeckým pracovníkom, pedagógom a študentom na všetkých stupňoch vysokoškolského štúdia, projektantom, dodávateľom, investorom, správcom budov a prevádzkovateľom technických zariadení budov.

Program tohtoročnej 23. medzinárodnej vedecko - technickej konferencie SANHYGA 2018


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Dunaj ©  ARochau - Fotolia.com

Kanál Dunaj-Odra-Labe bude ekonomicky efektivní, uvádí studie

20.10. 08.00   Projekt vodního kanálu Dunaj-Odra-Labe je podle ministerstva dopravy ekonomicky efektivní. Jako výhodné se jeví především propojení Dunaje s Odrou. Vyplývá to ze studie, kterou úřad připravoval. více >>>

Záruka na vrtané studny

11.10. 7:51   Podle §646 občanského zákoníku č. 40/1964 Sb. se na vrtané studny vztahovala stavební záruka 3 roky. Podle nového občanského zákoníku je to jinak. více >>>

Vzdálenost studny od zdrojů možného znečištění

10.10. 1:14   Nejmenší vzdálenost studny od zdrojů možného znečištění je stanovena podle druhu možného zdroje znečištění samostatně pro málo prostupné prostředí a pro prostupné prostředí. více >>>
Ilustrační obrázek, foto redakce

Revize rámcové směrnice o vodě – diskuse evropských odborníků na vodu

9.10.2018 | redakce
V současné době, dle schváleného plánu prací na období 2016 – 2018, má struktura implementace směrnice 5 tematických skupin: chemické látky ve vodním prostředí, podzemní vody, povodňová ochrana a oblast správy dat a reportingu.

Dešťovka – změny v programu

26.9.2018 | redakce
Až 55 tisíc Kč na zachytávání dešťové vody pro zalévání zahrady získají od 1. října 2018 domácnosti z celé ČR, nejen ty z úředně vyhlášených suchých oblastí. Nově se program Dešťovka také otevírá i lidem, kteří trvale žijí v rekreačních objektech.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Tabulky a výpočty

Partneři - Voda, kanalizace

 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška