Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový tichý odpadní systém MASTER 3 PLUS

Datum: 2.10.2018 4:49  |  Organizace: Pipelife Czech s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost Pipelife Czech s.r.o. představuje inovovaný tichý odpadní systém Master 3 Plus, který navazuje na komerčně úspěšný Master 3.

Pipelife Czech s.r.o.
Kučovaniny 1778
765 02 Otrokovice

tel.:577 111 211
e-mail:
web:www.pipelife.cz

Nový tichý odpadní systém MASTER 3 PLUS

Společnost Pipelife Czech s.r.o. představuje inovovaný tichý odpadní systém Master 3 Plus, který navazuje na komerčně úspěšný Master 3.

Vysoce odhlučněný třívrstvý moderní odpadní systém MASTER 3 PLUS je sofistikovaný systém odpadních trubek a tvarovek pro všechny požadavky nové výstavby či rekonstrukce staveb.

Je vhodný jak pro bydlení, občanskou vybavenost, tak i pro komerční prostory.

MASTER 3 PLUS je systém:
  • se zvýšenou tuhostí
  • vysokou hmotností
  • vyšší tloušťkou stěny
  • značkou hloubky zasunutí

Proto poskytuje investorům a uživatelům vynikající zvukově izolační vlastnosti a montážním pracovníkům jednoduchost a bezpečnost při jeho instalaci.

Systém MASTER 3 PLUS splňuje požadavky na zvýšenou rázovou odolnost, tudíž jej lze instalovat i při teplotách mrazu -10 °C.

Systém MASTER 3 PLUS je testován a schválen pro aplikaci BD - uvnitř budov a na jejich vnějších stranách a rovněž i v zemi pod budovami - ve smyslu EN 1451-1.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Duben má nakročeno k rekordnímu suchu

17.4. 11:58   Letošní duben v Česku by podle meteorologů mohl být rekordně suchý. Nasvědčují tomu údaje o množství srážek v prvních dvou týdnech měsíce a aktuální vývoj počasí. více >>>

Legionella: ukrývá se uvnitř buněk, přesto má svá slabá místa

15.4.2019 | Michal Třeška, EuroClean s.r.o.
V našich podmínkách se k inaktivaci legionell používá oxid chloričitý (chlordioxid). Jeho výhodou je, že spolehlivě účinkuje za velkého rozsahu hodnot pH. Dokonce ničí i hůře přístupné mikroorganismy v biofilmech – viry, řasy a spory hub.

Do obcí míří peníze na pitnou vodu, elektromobily i šetrné veřejné osvětlení

12.4.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministr životního prostředí schválil investice pro zlepšení kvality života obyvatel v obcích obcí v souhrnné výši 366 milionů korun prostřednictvím 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Nejvyšší částku, téměř 100 milionů korun, si mezi sebou rozdělí přes 70 obcí ležících na území národních parků. Významná finanční pomoc putuje také na rekonstrukci veřejného osvětlení nebo pořízení ekologických vozů.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.04.2019 20:14

Pozvánka na odborný seminář Novinky ve zdravotní technice 2019

10.4.2019 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Změny ve výpočtu vnitřních vodovodů, nová metoda stanovení objemu zásobníkového ohřívače nebo zásobníku teplé vody a novinky v energetické náročnosti z pohledu teplé vody, nová evropská norma v oblasti hospodaření se srážkovou vodou a novinky v oboru. Jste srdečně zváni, členové STP zdarma.
Izolace potrubí, ilustrační obrázek, zdroj ČOI

ČOI kontrolovala izolaci na potrubí

6.4.2019 | redakce
ČOI zkontrolovala celkem čtyři typy výrobků. Chybělo prohlášení o vlastnostech, označení CE, označení identifikačními údaji a údaji o výrobci, na štítku nebyly uvedeny deklarované vlastnosti výrobku a jejich úrovně.
diskuse: 1 příspěvek, 06.04.2019 09:44

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace