Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Využívejte vodu z bouřek a přívalových dešťů dlouhodobě

Nádrž na dešťovou vodu vám umožní zachytit vodu z lijáků, uchovat ji a využívat ji pak delší dobu. Nádrže Garantia jsou oblíbené díky své kvalitě a snadné montáži. Navíc na ně můžete získat dotaci.

nádrž na dešťovou vodu

Proč si pořídit nádrž na dešťovou vodu i když je sucho? Meteorologové nás připravují na častější výkyvy počasí a bouřky či přívalové deště střídané suchem. Tyto srážky však suchým zahradám příliš nepomohou, pokud je nemáme jak zachytit a dlouhodobě využít. To je také důvod, proč je dobré si pořídit nádrž na dešťovou vodu, v níž se voda nekazí a je jí možné tak využívat dlouhodobě. Ideální je pro takový případ podzemní nádrž v nezámrzné hloubce. Zároveň na ni můžete získat dotaci.

Nádrže GARANTIA jsou monolitické samonosné nádrže, které se instalují bez nutnosti obetonovávat do štěrkového lože a obsypu. V nabídce jsou nádrže v objemech od 1 600 l až po 26 000 l, a to včetně nádrží speciálně uzpůsobených pro vysokou hladinu spodní vody nebo skalnaté podloží.

Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 
Reklama