Zástavba sanitárních prostorů

Datum: 4.8.2017  |  Organizace: HAMROZI s.r.o.  |  Firemní článek

Firma Alsanit se zabývá výrobou a realizací vybavení objektů se zaměřením na sanitární prostory. Sem patří WC a koupelny, sprchy, prostory bazénů, fitness, spa, ale i škol.

HAMROZI s.r.o.
Jablunkovská 50
737 01 Český Těšín

tel.:+420 558 746 838
e-mail:
web:www.alsanit.cz

Stavíme, vytváříme, rozvíjíme

Bolesław Hlebionek, zakladatel firmy ALSANIT
Bolesław Hlebionek, zakladatel firmy ALSANIT

Firma ALSANIT vznikla v roce 2004 v Trzciance. Založil jsem ji na základě dříve získaných zkušeností v oboru zabývajícím se výrobou a použitím hliníkových profilů. Spolu s měnícími se trendy na trhu, modernizací technologií, zaváděním nových výrobních řad a realizací dalších zakázek, rozvíjela se a formovala také oblast činnosti firmy. V současné době se specializujeme na vybavování sanitárních prostorů, které vyžadují individuální systém zastavění.

Zákazníkům nabízíme podporu na všech etapách spolupráce: od otázky, přes doporučení řešení, po výrobu a realizaci.

Při rozvíjení společnosti kladu důraz na práci se zkušenými odborníky a investuji do mladých pracovníků. Takové spojení dává na trhu nezbytné kompetence a energii pro činnost, díky které se můžeme nadále rozvíjet a stále podstupovat nové výzvy. Tím, že se vzájemně od sebe učíme, tvoříme přátelské podmínky pro společnou práci se zákazníky.

S takovým přístupem jsme schopni Vám nabídnout osvědčená řešení na míru pro každou investici.

Bohuslav Hamrozi - Jednatel společnosti
Bohuslav Hamrozi, jednatel společnosti

Firma HAMROZI byla založena v roce 1991 v Třinci, Naše společnost, jakožto dlouholetý komplexní dodavatel staveb, počínaje odbornou konzultací, poradenstvím, projekcí, montážní a technickou činností, záručním i pozáručním servisem, je dostatečnou zárukou a garancí pro zastupování firmy ALSANIT a jejího výrobního programu na českém trhu.

Zodpovědný a seriózní přístup k zákazníkovi je samozřejmostí firemní kultury společnosti HAMROZI.

Sídlo firmy Alsanit – Trzcianka
Sídlo firmy Alsanit – Trzcianka
Sídlo firmy Alsanit – Trzcianka
Sídlo firmy Alsanit – Trzcianka
Provozovna Český Těšín
Provozovna Český Těšín
Sídlo Třinec
Sídlo Třinec

Vyrábíme a realizujeme

Veškeré systémy, které nabízí firma ALSANIT, jsou našimi autorskými řešeními a jejich výroba probíhá v našem výrobním podniku. S využitím technologických možností a znalostí použitých materiálů nabízíme bohatou škálu řešení.

Naše nabídka je založena na různých systémech kování kombinovaných buď s kompaktními deskami HPL nebo laminovanými dřevotřískovými deskami (DTDL).

Díky našim zkušenostem můžeme sérií otázek ověřit možnosti projektu a předložit několik variant nabídky tak, aby nakonec mohlo být nabídnuto řešení efektivní pro klienta a zároveň stvořené pro uživatele.

Ručíme za kvalitu našich produktů, a proto poskytujeme na všechny systémy tříletou záruku.

Zákazník může rozhodnout, zda montáž provede sám podle připojeného návodu, nebo jestli montáž zadá týmu ALSANIT. V této záležitosti jsme se rozhodli pro praktický přístup.

Členy montážních týmů ALSANIT jsou pracovníci, kteří jsou proškoleni a mají zkušenosti z výroby. Díky tomu má zákazník jistotu, že montážní pracovník je s produktem, které bude montovat, důkladně obeznámen.

Systémy přizpůsobené potřebám jednotlivých investic

Náš zákazník by měl mít možnost volby.

V nabídce vždy uvádíme řešení odpovídající údajům vyplývajících z poptávky. Nabízíme však také navíc volitelné možnosti realizace přinášející dodatečné výhody (vyšší úspora, efektivnější využití prostoru, komfort používání, lepší kvalita).

O naší flexibilitě svědčí portfolio realizací, které zahrnuje dodávky v rámci velkých i malých investic v Polsku, stejně jako v zahraničí, s různorodým charakterem a určením.

Naše nabídka neobsahuje produkty standardních velikostí. Každá realizace je individuálně přizpůsobena požadavkům zákazníka.

Důležitá je pro nás komplexnost nabídky. Nabízíme proto bohatou škálu doplňkového sortimentu:


 • umyvadlové desky,
 • šatní skřínky a skřínky pro úschovu,
 • elektronický systém poskytování služeb zákazníkům ESOK

stejně jako kompletní vybavení sanitárních prostorů:

 • dávkovači mýdla a papíru,
 • vysoušeče rukou,
 • nádoby a koše na odpadky.

Všechno proto, abychom vyhověli požadavkům každé investice.

Technologie, která dává možnosti

Při realizaci zakázek v posledních letech si uvědomujeme, jak důležité je používání moderních technologií a neustálá modernizace produktů. V zájmu dosažení nejvyšší kvality realizovaných systémů se zaměřujeme na vlastní řešení.


 • vyrábíme rozsáhlé a neustále doplňované systémy kování pro kabiny,
 • námi navržené hliníkové profily jsou ražené z forem, na které máme výlučná práva.

Používáme to nejmodernější zařízení pro obrábění desek a příslušenství. Zaměřujeme se na nejkvalitnější dodavatele zařízení. Kromě běžných obráběcích strojů vlastníme také stroje digitálně řízené. K přesnému obrábění používáme mimo jiné obráběcí centrum HOLZHER, jehož vlastnostmi jsou:

 • velká pracovní plocha stolu,
 • obrábění v osách x, y, z,
 • přesnost do 0,01 mm,
 • velmi vysoká kvalita obrábění.

Zaměřujeme se rovněž na plynulost činnosti. To, co nás činí jedinečnými, jsou krátké dodací lhůty. Díky neustálé optimalizaci výrobních procesů a velkým zásobám materiálu ve vlastních skladech, jsme schopni zajistit rychlou realizaci zakázek. Tím se chceme přizpůsobit harmonogramu realizace investice.

WC kabiny
WC kabiny
Pro školy a mateřské školky
Pro školy a mateřské školky
Sprchové kabiny
Sprchové kabiny
Převlékací a zkušební kabinky
Převlékací a zkušební kabinky

Šatní skříňky a ESOK
Šatní skříňky a ESOK
Dělící a fyzioterapeutické příčky
Dělící a fyzioterapeutické příčky
Umyvadlové desky a dávkovače
Umyvadlové desky a dávkovače
 

Datum: 4.8.2017
Organizace: HAMROZI s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Voda, kanalizace

logo WAVIN EKOPLASTIK
logo AUSTRIA EMAIL
logo GRUNDFOS
logo NICOLL ČR
logo ASIO
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťovéDomov plný dobré energie s Yello EnergyBuďte letos o Vánocích originální. Zabalte dárek do vlastní dřevěné krabičky