Společnost AZP oslavila 25. narozeniny a představila svou novou tvář

Datum: 11.10.2017 03:00  |  Organizace: AZP Brno s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce nerezové sanitární techniky AZP po 25 letech na českém trhu vstupuje do nové éry. Společnost prošla modernizací, optimalizovala výrobní procesy, zavedla nový informační systém.

AZP Brno s.r.o.
Sladovnická 17
620 00 Brno

tel.:545 428 911
e-mail:
web:www.azp.cz
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky

Navíc zrekonstruovala své sídlo, provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky. Významný milník v historii symbolicky vyjádřila ve čtvrtek 21. září 2017 dvojnásobnou oslavou svých 25. narozenin a padesátin majitele Jaroslava Salavy v hotelu Courtyard by Marriott Brno. Účastníci akce si zároveň mohli prohlédnout nově zrekonstruované prostory firmy a seznámit se s novou tváří AZP.

Ryze českou společnost AZP založili v roce 1992 bratři Antonín a Zdeněk Pytlíčkovi. Právě jejich iniciály se dodnes zachovaly v jejím názvu. Před dvěma roky firmu převzal podnikatel Jaroslav Salava a zahájil významnou modernizaci, jejímž cílem je posílit postavení značky na českém trhu i v zahraničí.

Jsme předním českým výrobcem nerezové sanitární techniky, máme za sebou čtvrt století velmi úspěšné práce a nyní se nám podařilo vytvořit předpoklady pro další expanzi. Proto jsme si také stanovili ambiciózní cíle – do roku 2021 plánujeme zvýšit obrat z 51 milionů korun na 100 milionů korun. Po modernizaci zde vidím velký potenciál,“ říká jednatel společnosti AZP Jaroslav Salava. AZP je tradiční brněnská výrobní firma, která v současnosti člení svou produkci do 5 sekcí. Mezi ty nejdůležitější patří aqua program, který zahrnuje automatické pisoáry a bezdotykové baterie, a nerezový program, pod který spadají nerezové pisoáry, žlaby či umyvadla, ale také dezinfekční zóny a turnikety. Společnost dále vyrábí mincovní automaty a vybavení pro kempy, antivandalové sociální zařízení a další nerezové sanitární produkty na zakázku. Firma AZP disponuje vlastním inovačním centrem a vyznačuje se mimo jiné tím, že dodnes staví převážně na poctivé ruční práci. Díky tomu je velice flexibilní a dokáže na míru přesně podle požadavků zákazníka vyrobit prakticky jakýkoliv nerezový produkt.

Společnost AZP je již delší dobu úspěšná i na zahraničních trzích. Její špičkové výrobky si objednávají zákazníci z Německa, Anglie, Nizozemska, Švédska, Ruska, Lotyšska, Chorvatska, Polska, Maďarska a Rumunska. Součástí strategie firmy do budoucna je posílit spolupráci se stávajícími zahraničními odběrateli a expandovat.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Podle všech komunikací v SolarCity jsou průlehy.  Foto J. Vítek.

Padesátimilionová dotace přispěje k oživení zeleně v obcích a městech

9.12.2017 | Státní fond životního prostředí
Dobrý stav a údržba zeleně v intravilánu obcí mají významnou estetickou i rekreační funkci, ale zcela zásadní je jejich přínos ke zlepšení kvality ovzduší, zlepšení půdních i klimatických podmínek, přispívají k zadržování vody v krajině i zachování biodiverzity.

Podzemní vodu ohrožují staré vrty

7.12.2017
Na sanaci nevyužívaných hydrogeologických vrtů poskytne MŽP prostřednictvím dotací z rozpočtu Státního fondu životního prostředí ČR. Vyhradilo na ně celkově 20 milionů korun.

Dešťovka II – příjem žádostí stále probíhá

7.12. 1:52   Dotace na využívání dešťové či přečištěné odpadní vody v domácnostech je stále k dispozici. Příspěvek ve výši až 105 tisíc korun mohou získat majitelé a stavitelé rodinných i bytových domů z celé ČR. více >>>
Ilustrační obrázek, zdroj Asio

O DČOV byl obrovský zájem, MŽP dá dvojnásobný objem peněz v nových dotacích

6.12.2017 | redakce
Na základě vyhodnocení pilotní výzvy se základní parametry aktuální výzvy nemění. Příspěvek je na vybudování soustavy domovních ČOV u rodinných a bytových domů do kapacity 50 EO. Soustava musí přitom odkanalizovat minimálně 30 % z celkového počtu obyvatel v dané části obce či města.

Příklady dobré praxe hospodaření s dešťovou vodou v Rakousku

4.12.2017 | Dr. Ing. Ivana Kabelková
Součástí bezpečnosti systému HDV je údržba zatravněných průlehů podél komunikací. Důležité je pečlivé udržovaní bez keřů a stromů, jejichž kořeny by mohly vytvářet zóny preferenčního proudění.

Projekty 2017

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo AUSTRIA EMAIL
logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťovéDomov plný dobré energie s Yello EnergyBuďte letos o Vánocích originální. Zabalte dárek do vlastní dřevěné krabičky