Společnost AZP oslavila 25. narozeniny a představila svou novou tvář

Datum: 11.10.2017 03:00  |  Organizace: AZP Brno s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce nerezové sanitární techniky AZP po 25 letech na českém trhu vstupuje do nové éry. Společnost prošla modernizací, optimalizovala výrobní procesy, zavedla nový informační systém.

AZP Brno s.r.o.
Sladovnická 17
620 00 Brno

tel.:545 428 911
e-mail:
web:www.azp.cz
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky

Navíc zrekonstruovala své sídlo, provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky. Významný milník v historii symbolicky vyjádřila ve čtvrtek 21. září 2017 dvojnásobnou oslavou svých 25. narozenin a padesátin majitele Jaroslava Salavy v hotelu Courtyard by Marriott Brno. Účastníci akce si zároveň mohli prohlédnout nově zrekonstruované prostory firmy a seznámit se s novou tváří AZP.

Ryze českou společnost AZP založili v roce 1992 bratři Antonín a Zdeněk Pytlíčkovi. Právě jejich iniciály se dodnes zachovaly v jejím názvu. Před dvěma roky firmu převzal podnikatel Jaroslav Salava a zahájil významnou modernizaci, jejímž cílem je posílit postavení značky na českém trhu i v zahraničí.

Jsme předním českým výrobcem nerezové sanitární techniky, máme za sebou čtvrt století velmi úspěšné práce a nyní se nám podařilo vytvořit předpoklady pro další expanzi. Proto jsme si také stanovili ambiciózní cíle – do roku 2021 plánujeme zvýšit obrat z 51 milionů korun na 100 milionů korun. Po modernizaci zde vidím velký potenciál,“ říká jednatel společnosti AZP Jaroslav Salava. AZP je tradiční brněnská výrobní firma, která v současnosti člení svou produkci do 5 sekcí. Mezi ty nejdůležitější patří aqua program, který zahrnuje automatické pisoáry a bezdotykové baterie, a nerezový program, pod který spadají nerezové pisoáry, žlaby či umyvadla, ale také dezinfekční zóny a turnikety. Společnost dále vyrábí mincovní automaty a vybavení pro kempy, antivandalové sociální zařízení a další nerezové sanitární produkty na zakázku. Firma AZP disponuje vlastním inovačním centrem a vyznačuje se mimo jiné tím, že dodnes staví převážně na poctivé ruční práci. Díky tomu je velice flexibilní a dokáže na míru přesně podle požadavků zákazníka vyrobit prakticky jakýkoliv nerezový produkt.

Společnost AZP je již delší dobu úspěšná i na zahraničních trzích. Její špičkové výrobky si objednávají zákazníci z Německa, Anglie, Nizozemska, Švédska, Ruska, Lotyšska, Chorvatska, Polska, Maďarska a Rumunska. Součástí strategie firmy do budoucna je posílit spolupráci se stávajícími zahraničními odběrateli a expandovat.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Zdravotní bezpečnost výrobků pro styk s pitnou vodou (současné požadavky v ČR)

16.10.2017 | MUDr. František Kožíšek, CSc.
Dovozci výrobků se často ptají, zda jim může k ověření sloužit nějaký zahraniční atest. Samotný atest nikoliv. V současné době by mohl postačit i zahraniční protokol o výluhovém testu, ale muselo by být z něho patrné, že je svým provedením shodný s testem uvedeným ve vyhlášce č. 409/2005 Sb.

V ČR se konal Den architektury, letos zaměřený na stavby spjaté s vodou

3.10. 1:24   Mezinárodní den architektury připadá vždy na první říjnové pondělí, letos 200 akcí v téměř 70 městech a obcích po celé zemi. více >>>

Města a obce na severu Čech převzaly provozování infrastruktury zpět pod svou kontrolu

2.10. 10:36   Severočeská vodárenská společnost (SVS) zaplatí francouzské Veolii za 50% podíl ve společnosti Severočeské vodovody a kanalizace 1,94 miliardy Kč. více >>>

Jak by měli hygienici přistupovat k návrhům na využití vyčištěných odpadních vod? – díl II

25.9.2017 | MUDr. František Kožíšek, CSc.
Řada zemí si vytvořila své národní předpisy na požadavky na jeden či více druhů recyklovaných vod, a to do určité míry i podle způsobu použití těchto vod. Podobná doporučení vytvořily i některé mezinárodní organizace.

Vodovodní přípojky - změna normy

17.9. 4:02   Ve věstníku ÚNMZ č. 9-2017 vyšlo také změna Z1 normy na vodovodní přípojky. O změně jsme psali v podrobném odborném článku. více >>>

Projekty 2017

Wavin Poradna

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo AUSTRIA EMAIL
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo ASIO
logo NICOLL ČR
logo MEA
logo GRUNDFOS
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVIDEO: Autonomní stavební mechanizace. Reálné využití dříve než automobilyBrno zahájilo průzkumné práce v retenční nádrži v Králově PoliZájem o nájemní bydlení v Praze v posledních letech rosteVyladění interiéru podle feng shui: Prvek země