Společnost AZP oslavila 25. narozeniny a představila svou novou tvář

Datum: 11.10.2017 03:00  |  Organizace: AZP Brno s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce nerezové sanitární techniky AZP po 25 letech na českém trhu vstupuje do nové éry. Společnost prošla modernizací, optimalizovala výrobní procesy, zavedla nový informační systém.

AZP Brno s.r.o.
Sladovnická 17
620 00 Brno

tel.:545 428 911
e-mail:
web:www.azp.cz
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky
Společnost AZP provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky

Navíc zrekonstruovala své sídlo, provedla rebranding značky a připravuje nové webové stránky. Významný milník v historii symbolicky vyjádřila ve čtvrtek 21. září 2017 dvojnásobnou oslavou svých 25. narozenin a padesátin majitele Jaroslava Salavy v hotelu Courtyard by Marriott Brno. Účastníci akce si zároveň mohli prohlédnout nově zrekonstruované prostory firmy a seznámit se s novou tváří AZP.

Ryze českou společnost AZP založili v roce 1992 bratři Antonín a Zdeněk Pytlíčkovi. Právě jejich iniciály se dodnes zachovaly v jejím názvu. Před dvěma roky firmu převzal podnikatel Jaroslav Salava a zahájil významnou modernizaci, jejímž cílem je posílit postavení značky na českém trhu i v zahraničí.

Jsme předním českým výrobcem nerezové sanitární techniky, máme za sebou čtvrt století velmi úspěšné práce a nyní se nám podařilo vytvořit předpoklady pro další expanzi. Proto jsme si také stanovili ambiciózní cíle – do roku 2021 plánujeme zvýšit obrat z 51 milionů korun na 100 milionů korun. Po modernizaci zde vidím velký potenciál,“ říká jednatel společnosti AZP Jaroslav Salava. AZP je tradiční brněnská výrobní firma, která v současnosti člení svou produkci do 5 sekcí. Mezi ty nejdůležitější patří aqua program, který zahrnuje automatické pisoáry a bezdotykové baterie, a nerezový program, pod který spadají nerezové pisoáry, žlaby či umyvadla, ale také dezinfekční zóny a turnikety. Společnost dále vyrábí mincovní automaty a vybavení pro kempy, antivandalové sociální zařízení a další nerezové sanitární produkty na zakázku. Firma AZP disponuje vlastním inovačním centrem a vyznačuje se mimo jiné tím, že dodnes staví převážně na poctivé ruční práci. Díky tomu je velice flexibilní a dokáže na míru přesně podle požadavků zákazníka vyrobit prakticky jakýkoliv nerezový produkt.

Společnost AZP je již delší dobu úspěšná i na zahraničních trzích. Její špičkové výrobky si objednávají zákazníci z Německa, Anglie, Nizozemska, Švédska, Ruska, Lotyšska, Chorvatska, Polska, Maďarska a Rumunska. Součástí strategie firmy do budoucna je posílit spolupráci se stávajícími zahraničními odběrateli a expandovat.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Stoky pod Prahou procházejí pravidelnou kontrolou

22.2.2018 | Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Pracovníci Pražských vodovodů a kanalizací v loňském roce v rámci preventivního průzkumu prohlédli 152 kilometrů kanalizace. Zároveň zrevidovali 1 980 vstupních šachet a objektů na stokové síti. Co do kanalizace nepatří?

Jak vypadá vsakovací zařízení srážkových vod

19.2.2018 | Ing. Jan Vacek, ASIO, spol. s r.o.
Srážkové vody se s výhodou dají zachytit a využít přímo na pozemku, kde tyto vody vznikají. Srážkové vody se dají využít po jednoduchém mechanickém přečištění pro závlahu nebo jako vody provozní pro splachování WC, úklid, mytí auta nebo praní prádla.

Požadavky na nepřímo ohřívané tlakové zásobníkové ohřívače vody

19.2.2018 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Revidovaná ČSN EN 12897 „Zásobování vodou – Nepřímo ohřívané tlakové (uzavřené) zásobníkové ohřívače vody“ platí pro nepřímo ohřívané tlakové zásobníkové ohřívače do objemu 2 000 l použitelné ve vnitřních vodovodech při přetlaku od 0,05 MPa do 1,0 MPa. Autor upozorňuje na důležitá ustanovení normy, která by měla znát širší odborná veřejnost.

Prvnímu velkoměstu na světě brzy dojde voda; otázka je, na jak dlouho

17.2. 2:49   Krizový plán počítá s 200 výdejními stanicemi pitné vody, které budou střeženy ozbrojenci - jedno výdejní místo tak bude připadat na 20 000 obyvatel. více >>>

Retenční nádrže a zelená střecha – příklady

13.2.2018 | Ing. Marie Nehasilová
Příklady dobré praxe HDV v ČR, tentokrát z administrativních budovy v Praze, učiliště v Komořanech a retenční nádrže u Brna.

Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo GRUNDFOS
logo MEA
logo NICOLL ČR
logo RAYCHEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak na montáž oken turbošroubyFEMONT OPAVA – dodavatel lehkých ocelových výrobních a skladových halTryskové vysoušeče Jet Dryer®Druhy vod podle kvality a požadavky na kvalitu vody