Nerezové zásobníky pro přípravu a skladování teplé vody od společnosti ACV International

Datum: 12.10.2017  |  Organizace: A. C. V. - ČR, s. r. o.  |  Firemní článek

Společnost ACV Internacional, známá svou výrobou zásobníkových ohřívačů pro přípravu a skladování teplé vody, přichází na náš trh s novinkou ve výrobní řadě zásobníků SMART. Jedná se o zásobník SMART pod označením GREEN. Tento model zásobníku vyrobený tradiční technologií ACV Tank-in-Tank nabízí vysoký komfort v dodávkách teplé vody při současném zajištění dlouhé životnosti a snížení nároků na údržbu.

A. C. V. - ČR, s. r. o.
Na Křečku 365
109 04 Praha 10

tel.:272 083 341
e-mail:
web:www.acv.com/cz/customer
Zásobníkový ohřívač SMART GREEN
Zásobníkový ohřívač SMART GREEN

SMART GREEN přispívá k celkovým energetickým ztrátám rodinných domů svým zařazením v energetické třídě „A“ tepelných ztrát. Tento model je vyráběn v objemech 130, 160 a 210 litrů. Instalace zásobníku stacionární výstupy vody směrem vzhůru (vstup studené vody, vstup cirkulace, výstup teplé vody). Nízkých tepelných ztrát bylo docíleno složením vnější izolace zásobníku.

Pod opláštěním zásobníku se skrývá dvojitá izolace, která se skládá z polyuretanu a vakuového panelu. Opláštění je tvořeno ze silného polypropylenu odolného vůči nárazům.

V roce 2017 došlo ke změnám instalace základní řady zásobníků teplé vody Comfort 100 – 240. U zásobníků byla změněna konstrukce stěnových závěsů. K zásobníkům Comfort již nejsou dodávány plechové obruče. Na zásobník byly instalovány šrouby, ke kterým lze přišroubovat masivní stěnové závěsy tak, jak je známe z výrobní řady SMART. Změnou konstrukce stěnových závěsů lze instalovat vertikálně na stěnu celou objemovou řadu od 100 do 240 litrů. Instalace v horizontální poloze se u zásobníků Comfort nedoporučuje. Důvodem je velké snížení výkonu zásobníku v dodávce teplé vody.
Zásobníky SMART 100 – 240 lze instalovat jako stacionární nebo je možná vertikální instalace na stěnu.

Společnost ACV dále dodává zásobníky teplé vody až do objemu 1000 litrů, kondenzační kotle Prestige, Kompakt a kondenzační ohřívače vody Heat Master TC. V letošním roce je přichystána novinka v oblasti kondenzačních kotlů. Jedná se o uvedení stacionárního plynového kotle Compact Condens s výkony do 290 kW.


 

Datum: 12.10.2017
Organizace: A. C. V. - ČR, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo RAYCHEM
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo ASIO
logo WILO
logo NICOLL ČR
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Dobříši budou stavět nový školní pavilon, získali dotaciRozšíření rodinného domu z roku 1920 architekti zvládli díky ocelové konstrukciPraktické zkušenosti se systémem řízeného větrání a vytápění ATREA v rodinném doměKonec složitému otevírání garážových vrat