Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Představení firmy HECKL s.r.o.

Představujeme vám ryze českou firmu, u které lze koupit kompletní sortiment pro vodárenství, instalatérství a inženýrské sítě.

Firma HECKL je ryze česká, rodinná, výrobně-obchodní firma, která působí na trhu již od r. 1993. Sídlo firmy se nachází v Kralupech nad Vltavou, ve Středočeském kraji, asi 30 km od Prahy. Firma zaměstnává přibližně 180 lidí.

V současné době má 15 prodejních poboček, kde nabízí veškerý sortiment pro vodárenství, instalatérství a inženýrské sítě. Na 5 prodejních místech se nachází koupelnové studio, kde je možné nakoupit koupelnové vybavení, nebo si nechat zpracovat návrh nové koupelny. Vedle prodejních poboček se může firma HECKL pochlubit novým výrobním závodem v Rumburku, na severu Čech.

Sídlo HECKL - Kralupy n Vlt
Sídlo HECKL - Kralupy n Vlt

Nový výrobní závod byl dostavěn na konci roku 2017. Výrobní sortiment firmy HECKL jsou zemní soupravy, malé litinové a plastové poklopy (tzv. hrníčky), podkladové desky, velké poklopy a mříže z tvárné litiny, plastové kalové koše, kvalitní mosazné a bronzové tvarovky, litinové tvarovky, šachty a jímky, nebo orientační tabulky pro označování polohy přípojek.

Tím, že byl tento provoz postaven nový, tzv. na „zelené louce“, jedná se o velice moderní a čistý provoz. V současné době firma HECKL disponuje 4mi vstřikovacími lisy (jeden z nich je 2. největší vstřikovací lis od firmy Battenfield v ČR), moderní lakovací práškovou linkou – certifikace GSK, nebo CNC frézou a CNC soustruhem. Kromě výroby, se zde nachází špičkově zařízená laboratoř, kde je možné průběžně ověřovat kvalitu vyráběných výrobků (3D scanner, korozní komora, spalovací spektroskop, měřící stolice a mnoho dalších).

Pro více informaci můžete navštívit naše internetové stránky – www.heckl.cz, případně nás navštívit na některé z našich poboček.

Výrobní závod Rumburk
Výrobní závod Rumburk
HECKL s.r.o.
logo HECKL s.r.o.

Firma HECKL s.r.o. je ryze česká, rodinná firma, která je na trhu od roku 1993. Jsme výrobce zemních souprav, plastových a litinových poklopů, velkých litinových poklopů a mříží, litinových tvarovek, mosazných tvarovek a dalších výrobků pro vodárenství.