Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Představujeme Grundfos pro projektanty

Datum: 15.12.2015  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní článek

Představte si, že všechny znalosti, informace a nástroje, které potřebujete pro specifikaci čerpacího systému, jsou na jednom místě.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com

 

Na webové stránce Grundfos pro projektanty najdete každodenní výzvy, se kterými se potýkají projektanti. Například, jednoduchý nástroj pro dimenzování vám umožňuje zadávat provozní body a pak hledat odpovídající aplikaci. Pro zjednodušení rozhodování zde naleznete také množství dokumentů ke stažení, případových studií a videí od odborníků.

A co je nejdůležitější, Grundfos pro projektanty je určen pro poskytování aktuálních poznatků a postřehů, týkajících se čerpadel a aplikací. Témata se zaměřují na často se vyskytující problémy a poskytují informace, které vám pomohou nalézt správné řešení.

„Uvědomujeme si, že čas je vzácný zdroj, a že držet krok s novinkami je klíčem k profesionálnímu výkonu každého z nás,“ říká Morten Bach Jensen, viceprezident pro marketing a rozvoj společnosti Grundfos. „Grundfos pro projektanty je určen pro rychlý a snadný přístup k příslušným nástrojům a informacím – platforma vytvořená pro projektanty, od projektantů.“

Know-how v centru pozornosti

Význačné téma: Stránka zkoumá výhody a nevýhody dodávky vody do vysokých budov pomocí střešních nádrží nebo tlakových systémů.
Význačné téma: Stránka zkoumá výhody a nevýhody dodávky vody do vysokých budov pomocí střešních nádrží nebo tlakových systémů.

Jedním z témat této stránky jsou Inteligentní systémy pro zvyšování tlaku. Zabývá se faktory, které je třeba vzít v úvahu při navrhování systémů pro zvýšení tlaku do vysokých komerčních budov. Případové studie a informace o produktech ukazují, že zatímco počáteční výdaj je obvykle vysoký, spotřeba energie v průběhu životního cyklu může snížit celkové náklady až o polovinu.

Jedno z videí se zaměřuje na spotřebu elektrické energie. Správce aplikací Jens Nørgaard vysvětluje, že poměr mezi pořizovacími náklady a provozními náklady je ve skutečnosti 1:20 a zdůrazňuje význam energetické účinnosti v rozhodovacím procesu. Kromě toho nastiňuje, proč musí být původní otopné systémy neustále upravovány, aby se zabránilo nerovnováze a jak inteligentní produkty, jako Grundfos Magna3 mohou v této problematice výrazně pomoci.

Pouze pár kliků k informacím

Grundfos pro projektanty je ideální pro každého, kdo chce rychle najít informace o čerpacích systémech na jednom místě.

 

Datum: 15.12.2015
Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška