Představujeme Grundfos pro projektanty

Datum: 15.12.2015  |  Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.  |  Firemní článek

Představte si, že všechny znalosti, informace a nástroje, které potřebujete pro specifikaci čerpacího systému, jsou na jednom místě.

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.
Čajkovského 21
779 00 Olomouc 9

tel.:585 716 111
e-mail:
web:cz.grundfos.com  sk.grundfos.com

 

Na webové stránce Grundfos pro projektanty najdete každodenní výzvy, se kterými se potýkají projektanti. Například, jednoduchý nástroj pro dimenzování vám umožňuje zadávat provozní body a pak hledat odpovídající aplikaci. Pro zjednodušení rozhodování zde naleznete také množství dokumentů ke stažení, případových studií a videí od odborníků.

A co je nejdůležitější, Grundfos pro projektanty je určen pro poskytování aktuálních poznatků a postřehů, týkajících se čerpadel a aplikací. Témata se zaměřují na často se vyskytující problémy a poskytují informace, které vám pomohou nalézt správné řešení.

„Uvědomujeme si, že čas je vzácný zdroj, a že držet krok s novinkami je klíčem k profesionálnímu výkonu každého z nás,“ říká Morten Bach Jensen, viceprezident pro marketing a rozvoj společnosti Grundfos. „Grundfos pro projektanty je určen pro rychlý a snadný přístup k příslušným nástrojům a informacím – platforma vytvořená pro projektanty, od projektantů.“

Know-how v centru pozornosti

Význačné téma: Stránka zkoumá výhody a nevýhody dodávky vody do vysokých budov pomocí střešních nádrží nebo tlakových systémů.
Význačné téma: Stránka zkoumá výhody a nevýhody dodávky vody do vysokých budov pomocí střešních nádrží nebo tlakových systémů.

Jedním z témat této stránky jsou Inteligentní systémy pro zvyšování tlaku. Zabývá se faktory, které je třeba vzít v úvahu při navrhování systémů pro zvýšení tlaku do vysokých komerčních budov. Případové studie a informace o produktech ukazují, že zatímco počáteční výdaj je obvykle vysoký, spotřeba energie v průběhu životního cyklu může snížit celkové náklady až o polovinu.

Jedno z videí se zaměřuje na spotřebu elektrické energie. Správce aplikací Jens Nørgaard vysvětluje, že poměr mezi pořizovacími náklady a provozními náklady je ve skutečnosti 1:20 a zdůrazňuje význam energetické účinnosti v rozhodovacím procesu. Kromě toho nastiňuje, proč musí být původní otopné systémy neustále upravovány, aby se zabránilo nerovnováze a jak inteligentní produkty, jako Grundfos Magna3 mohou v této problematice výrazně pomoci.

Pouze pár kliků k informacím

Grundfos pro projektanty je ideální pro každého, kdo chce rychle najít informace o čerpacích systémech na jednom místě.

 

Datum: 15.12.2015
Organizace: Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Voda, kanalizace

logo RAYCHEM
logo NICOLL ČR
logo WAVIN EKOPLASTIK
logo WILO
logo ASIO
logo MEA
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPražští radní podpořili zbourání Libeňského mostu, schválit záměr musí zastupitelstvoProč se bránit výskytu tepelných mostů? Mohou způsobit i plísně. Jsou i další důvodyPardubice dojednaly odkup pozemků pro autobusový terminálVystrojený vrt kolektorem je jednou z nejdůležitějších částí systému XI.