Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Alca a FV-Plast hlásí úspěch na veletrhu Aquatherm Praha 2024

Společnosti Alca a FV-Plast se začátkem března zúčastnily veletrhu Aquatherm Praha 2024. Veletrh se stal skvělou platformou pro setkání s řadou profesionálů, od instalatérů a projektantů až po zástupce velkoobchodů v oboru sanity.

Velká návštěvnost, dobré ohlasy

„Jsme nadšeni z hojné účasti na našem stánku,“ říká Radek Uhlíř, obchodní ředitel Alcy. „Měli jsme možnost setkat se s našimi stávajícími zákazníky a navázat nové kontakty. Zájem byl zejména o naše prefabrikované modulární řešení výstavby bytového jádra, které usnadňuje a urychluje rekonstrukce panelákových koupelen.“

Velký ohlas sklidila také nová ovládací WC tlačítka DotDot a Linka od designérky Lucie Koldové. Tato tlačítka se vyznačují minimalistickým designem a intuitivním ovládáním. „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout nejen kvalitní a funkční produkty, ale také produkty, které jsou esteticky povedené a zútulní jejich domovy,“ dodává Uhlíř.

Prezentace novinek i technická podpora

Na stánku probíhaly také prezentace a workshopy pro instalatéry, které vedl Ivo Fischer, školitel Alca a FV-Plast. „Instalatéři se dozvěděli o novinkách v našem sortimentu a získali praktické rady a tipy pro instalaci našich produktů,“ říká Fischer. „Jsme přesvědčeni, že si z workshopů odnesli cenné informace, které jim pomohou v jejich práci.“

Účast na veletrhu Aquatherm Praha potvrdila silnou pozici společností Alca a FV-Plast na českém trhu. Obě firmy se těší na další spolupráci s profesionály z oboru a na to, že jim budou i nadále nabízet inovativní a kvalitní produkty.

Více informací


Alcadrain s.r.o.
logo Alcadrain s.r.o.

Společnost ALCA je největší český výrobce sanitární techniky. Vyrábí podlahové žlaby a vpusti, předstěnové instalační WC systémy, montážní rámy, WC plastové nádržky, WC tlačítka, napouštěcí a vypouštěcí ventily, sifony a další koupelnové příslušenství.

 
 
Reklama