Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

22. odborné fórum tlakových zařízení v průmyslu, energetice a teplárenství

Srdečně zveme všechny odborníky v oblasti průmyslu, energetiky a teplárenství, kteří se zabývají provozem, obsluhou, revizemi, výrobou, opravami, výpočty a návrhy vyhrazených tlakových zařízení na 22. ročník odborného fóra TLAK 2022, které proběhne ve dnech 21.-22. září 2022 ve vzdělávacím centru FLORET v Průhonicích u Prahy.

V rámci dvoudenního odborného programu bude možné sledovat přednášky z oblasti legislativy, bezpečnosti provozu, moderních technologií správy a inspekce tlakových zařízení a řady dalších zajímavých témat.

Jedním ze stěžejních bodů programu je pak dopad nové legislativy, tedy zákona č. 250/2021. Sb. a jeho prováděcích předpisů na provoz tlakových zařízení. V závěru prvního přednáškového dne proběhne moderovaná panelová diskuze k nové legislativě.

Akce se koná ve spolupráci s ČVUT v Praze a APTI z.s. a je zařazena do programů celoživotního vzdělávání ČKAIT a AKADEMIE APTI. Účast na vzdělávací akci TLAK 2022 je hodnocena dvěma body v těchto vzdělávacích programech.

Součástí akce je také prezentace výrobků, technologií a služeb v oblasti inspekce, montáže a diagnostiky tlakových zařízení.


Informace, přihlášky, reklama a doprovodná výstava:

Medim, spol. s r.o.
Hovorčovická 382
250 65 Líbeznice

Tel.: 603 213 386
Tel.: 603 213 387
e-mail: konference@medim.cz

Další informace a přihláškové formuláře

 
 
Reklama