Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Společnost Nicoll Česká republika spouští nové webové stránky

Nicoll představuje nové webové stránky www.aliaxis.cz pod doménou nadnárodní skupiny Aliaxis, do které patří. Tyto stránky spojí doposud fungující stránky www.nicoll.cz a www.aliaxis-ui.cz.

Jedná se o korporátní webové stránky spojující tematiku odvodnění staveb a dešťové vody, která byla dříve k nalezení na stránkách www.nicoll.cz, s tematikou inženýrských sítí a průmyslových potrubních rozvodů ze stránek www.aliaxis-ui.cz.

Nové stránky se snaží moderně představit všechny produktové kategorie a segmenty trhu obsluhované společností Nicoll Česká republika. Tato změna je další s postupných změn vedoucích ke sbližování s designem a brandingem celé nadnárodní skupiny Aliaxis, do které společnost Nicoll patří.

Nové webové stránky mají za cíl přinést další vylepšení webových služeb pro naše partnery z řad projektantů, velkoobchodníků a montážních společností. Součástí nového obsahu je také online katalog výrobků, který budeme postupně rozšiřovat a doplňovat o další produktové řady i funkce. To ostatně platí pro celé webové stránky, které bychom chtěli v následujícím roce doplnit o další užitečný obsah, kalkulační nástroje a funkcionality.

Více informací


Nicoll Česká republika
logo Nicoll Česká republika

Od 1.3. 2022 původní společnost Nicoll Česká republika vystupuje na trhu pod názvem Aliaxis Česká republika s.r.o. a je dále vaším spolehlivým dodavatelem materiálů. Dodáváme řešení pro hospodaření s dešťovou vodou, odvodnění staveb, vnitřní instalace, ...

 
 
Reklama