Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Moderní bezúdržbová čistička odpadních vod svépomocí i na klíč

Rodinná firma Hellstein dodává nejúčinnější ekologickou technologii na čistění odpadních vod pro domácnosti a průmysl už dvacet let, bezúdržbová čistička odpadních vod STMH proto patří mezi...

Rodinná firma Hellstein dodává nejúčinnější ekologickou technologii na čistění odpadních vod pro domácnosti a průmysl už dvacet let, bezúdržbová čistička odpadních vod STMH proto patří mezi často realizované řešení mezi stavebníky nejen na území České republiky.

STMH je jedinou technologií na českém trhu, která pracuje na principu třístupňového čištění. Odpadní voda se postupně recykluje ve dvou nádržích a pokaždé odlišným způsobem. Nejdříve se nashromáždí v jímce, kde se usadí pevná složka a vypaří se běžné čistící prostředky. Poté voda přeteče do dalších částí a na řadu přijdou speciální bakterie, které vodu zbaví nečistot.

Jinými slovy, pokud čistička odpadních vod má zajištěnou stabilitu čištění, pro provozovatele čističky odpadních vod je zaručen navíc bezúdržbový provoz. Kdo by také měl zájem se o čističku odpadních vod jakkoliv starat.

Díky jednoduché konstrukci domovní čistírny STMH zvládne její instalaci každý šikovný stavebník vlastními silami. Stačí jen při montáži postupovat podle pokynů výrobce.

Pro zákazníky zprostředkujeme také variantu tzv. čistička odpadních vod na klíč. Nejen zajištění projektu a povolení, financování bez navýšení, ale také stavební práce a v neposlední řadě pravidelný servis a servisní podporu.

Více informací


Hellstein spol. s r.o.
logo Hellstein spol. s r.o.

Moderní čistírna odpadních vod STMH pro domácnost, firmy s vysokou stabilitou a účinností čištění. Bezúdržbový třístupňový systém čištění. Čistírna odpadních vod evropského výrobce s tradicí od roku 1999. Realizace řešení na klíč nebo svépomoci vždy ...

 
 
Reklama