Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

CYO - Odvážné prohlášení v progresivních i klasických koupelnách

CYO reprezentuje tradici a budoucnost tady a teď. S designovým jazykem, který se zdá být známý, ale je nový a futuristický.

Nové impulsy pro design koupelny

Velká a inspirativní řada rukojetí v různých povrchových úpravách a provedeních umožňuje vysoký stupeň volnosti designu. Kromě standardních povrchových úprav, které jsou k dispozici, je zde šest exkluzivních povrchových úprav na zakázku z přírodního kamene s extravagantními texturami, které rozšiřují škálu možností individualizace.

Základním tvarem kruhu je centrální designový prvek zdokonalovaný kruhovými úchyty. Pečlivě vybrané povrchové úpravy podtrhují exkluzivní vlastnosti CYO a zaručují stylovost a odolnost.

Jedinečný koncept rukojeti je zvláštní prvek. Hlavní chod je otočením vnějšího kroužku. Jemně vyladěné zastavení kliknutím poskytuje uživateli specifickou hmatovou zpětnou vazbu. Funkce i design odráží maximální přesnost a kvalita zpracování.

Koupelny Praha


Luxusní koupelny Praha
logo Luxusní koupelny Praha

Koupelny Praha - luxusní koupelny pro ty, kteří znají svou cenu. Vzorková prodejna na Praze 3 s nabídkou kvalitního a značkového vybavení: koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, obklady nejen do koupelen, koupelnové radiátory, umyvadla.

 
 
Reklama