Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Lokální zdroj vody: kuchyňský systém GROHE Blue umožňuje vychutnat si filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z kohoutku

Lokální zdroj vody: kuchyňský systém GROHE Blue umožňuje zákazníkům vychutnat si filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z kohoutku.

  • Ekologicky odpovědná spotřeba vody: GROHE Blue je chytré řešení pro udržitelný životní styl
  • Kdykoliv a jakkoliv budete chtít: GROHE Blue může být váš jediný zdroj vody nebo praktický doplněk stávající baterie

Lahodnou vodu nemusíte kupovat v plastových lahvích dovezených z opačného konce světa. Ta nejlepší voda je blíže, než si myslíte – přímo ve vaší kuchyni. Kuchyňský systém GROHE Blue se stane vaším osobním vodním pramenem. Mění běžnou kohoutkovou vodu ve svěží a chlazenou stolní vodu, jejíž nasycení můžete nastavit jediným stisknutím tlačítka. Zapomeňte na nakupování těžkých a neekologických plastových lahví s vodou.

Neomezený požitek z vody – GROHE Blue

Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou? Plně integrovaný kuchyňský systém GROHE Blue Home vám dává na výběr. Kromě funkcí běžné dřezové baterie také umožňuje dávkování chlazené a filtrované vody stisknutím tlačítka. Technologickým srdcem tohoto systému je chladič. Je vybaven špičkovou filtrační technologií, která bez zaváhání zachycuje nečistoty a zajišťuje tak lahodnou, čistou vodu. Filtrovaná a nefiltrovaná voda uvnitř baterie jsou od sebe vždy odděleny izolovanými rozvody. Díky svému kompaktnímu designu se chladič GROHE Blue Home vejde pod dřez do jakékoliv standardní kuchyňské linky. Chladič vyžaduje na šířku 30 cm, takže u běžné, 60 cm kuchyňské linky zůstane dostatek prostoru na vestavný odpadkový koš.

Preferujete neperlivou vodu? Žádný problém! Pokud víte, že perlivou vodu nebudete potřebovat, je pro vás skvělou volbou systém GROHE Blue Pure. Ten je vybavený úplně stejnou filtrační technologií jako ostatní systémy GROHE Blue, s tím rozdílem, že model Pure poskytuje pouze filtrovanou pitnou vodu bez nasycení nebo chlazení. Všechny varianty systému GROHE Blue jsou k dispozici ve verzích Mono a Duo. Verze Duo kromě filtrované vody poskytuje také běžnou, nefiltrovanou vodu, například pro mytí nádobí. Verze Mono je určena k instalaci po boku standardní dřezové baterie a poskytuje výhradně filtrovanou vodu k pití.

Udržitelná spotřeba vody

Podle německé neziskové organizace Deutsche Umwelthilfe spotřebuje průměrná čtyřčlenná rodina 800 plastových lahví ročně. Díky systému GROHE Blue potřeba plastových lahví zcela odpadá. Zatímco k výrobě jednoho litru balené vody je zapotřebí až sedm litrů vody, systém GROHE Blue spotřebuje přesně tolik vody, kolik chcete vypít. To má rovněž pozitivní dopad na emise CO2. Kuchyňský systém GROHE Blue je revoluční produkt, který zákazníkům umožňuje šetřit cenné přírodní zdroje. Proto za něj společnost GROHE nedávno získala prestižní německou cenu za příspěvek k trvale udržitelnému rozvoji – German Sustainability Award.

Poznejte budoucnost na naší nové digitální platformě GROHE X.


Grohe ČR s.r.o.
logo Grohe ČR s.r.o.

GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení a globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení. Kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj. Čtyři klíčové hodnoty, které definují náš závazek poskytovat zákazníkům ...

 
 
Reklama