Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Vodní audit od profesionálů ENVI-PUR

Novou státní dotaci ministerstva průmyslu a obchodu mohou od 1.3.2021 čerpat malé a střední podniky na realizaci Vodního auditu. Firma s Vodním auditem nezůstane v období sucha na suchu.

Vodní audit by měl prověřit a zanalyzovat jejich hospodaření s vodou. Firma, která získá známku "Odpovědného hospodaření s vodou" nebude muset v období sucha omezovat nebo zavírat výrobu, protože bude mít status dobrého hospodáře s vodou.

Naši kolegové z ENVI-PUR, kteří se podíleli na tvorbě metodiky pro Vodní audity, mají vysoké odborné znalosti, díky kterým vám zpracují profesionální Vodní audit a navrhnout další „kroky na míru“ vašim potřebám a pomohou tak ušetřit náklady!

Máme zkušenosti s návrhem, realizací a dodávkou technologických celků jak pro průmysl, tak i komunální sféru. Vzhledem k velmi širokému portfoliu vyzkoušených technologií, jsme připraveni nabídnout zákazníkovi optimální řešení dle jeho individuálních potřeb.

V ENVI-PUR máme k dispozici několik poloprovozních jednotek, které lze použít na ověření správnosti návrhu, ale poukážou i na možná úskalí a pomohou celou technologickou linku optimalizovat před zahájením realizace. Zejména u čištění průmyslových odpadních vod a recyklace vody je velmi vhodné vyzkoušet navrhované řešení při poloprovozních testech. Díky poloprovozním testům lze eliminovat finanční ztráty, které by nevhodným návrhem mohly nastat.

Více informací najdete na stránce www.envi-pur.cz.


ENVI-PUR, s.r.o.
logo ENVI-PUR, s.r.o.

Společnost ENVI-PUR je česká firma s dlouholetou tradicí, která působí v oblasti čištění a úpravy vody, a patří k nejsilnějším společnostem na trhu. Zabývá se vývojem, výrobou a dodávkami zařízení pro ekologii. Základní kameny portfolia tvoří čistírny ...

 
 
Reklama