Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zveme Vás na veletrh FOR ARCH 2020 a dáme Vám vstupenku zdarma

Zveme Vás na veletrh FOR ARCH 2020. Náš stánek č. 1H073 najdete v hale 1. Tématem stánku je využívání dešťové vody na zahradě i v domácnosti. Vstupenku zdarma získáte po registraci.

Na stánku budou k vidění dvě nejprodávanější nádrže Columbus 3700 l a nádrž Li-Lo, která představuje speciální řešení pro vysokou hladinu podzemní vody nebo skalnaté podloží. Současně na veletrhu můžete nádrž zakoupit s veletržní slevou 10 %, nebo po registraci získat voucher na slevu 5 %, která bude platit až do 31. 3. 2021. Všechny objednávky uzavřené na veletrhu budou také zařazeny do slosování o nádrž v hodnotě 35 000 Kč zdarma. Vylosovaný tak bude mít vybranou nádrž zcela zdarma nebo pouze s doplatkem. Poradíme Vám, jak nádrž vybrat, jak ji nainstalovat a udržovat. Pokud máte zájem na ni získat dotaci ze stále otevřeného programu Dešťovka, rádi Vám zpracujeme odborný posudek a poradíme, co je k vyřízení dotace potřeba.

Přijďte nás navštívit
Nicoll Česká republika, Hala 1, stánek č. 1H073

Více informací k naší účasti, nádržím a také dotacím najdete na www.nicoll.cz nebo www.destovavoda.cz. Sledujte nás také na Facebooku a Linkedinu.

Nicoll Česká republika, s.r.o.
logo Nicoll Česká republika, s.r.o.

Nicoll Česká republika, s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem stavebních materiálů - pro odvodnění a hospodaření s dešťovou vodou od střechy až po vsakování dešťové vody a liniové odvodnění a dále sortiment pro vnitřní instalace a sanitu.

 
 
Reklama