Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SUPERFILTER kulový kohout s vestavěným filtrem

SUPERFILTER je kulový kohout s vestavěným a vyměnitelným filtrem vyrobený firmou TECNOVIELLE, který garantuje vysoký průtok a nízké tlakové ztráty.

Zároveň redukuje náročnost montáže, neboť odpadá montáž 2 kulových kohoutů a filtru namísto jednoho SUPERFILTRU. Tím se snižují i náklady na instalaci. Jsou vhodné k montáži ve vodních nebo tepelných instalacích jako uzavírací a čisticí armatura v jednom.

Tento kulový kohout umožňuje snadnou kontrolu a čištění zachycených nečistot jednoduchým sejmutím víčka a následným propláchnutím nebo výměnou nerezového filtru. Kulový kohout je vyroben z mosazi CW617N, filtr zachytává hrubé nečistoty nad 0,5 mm, dodávané dimenze jsou od ½“ do 2“. Nyní i ve variantě s motýlkem místo páky, která je vhodnější k instalaci ke kotlovým soustavám s ohledem na úsporu místa. Veškeré technické informace ke stažení na www.rubidea.cz.

RUBIDEA CZ s.r.o.
logo RUBIDEA CZ s.r.o.

Rubidea CZ s.r.o., je společnost zabývající se velkoobchodním prodejem výrobků a materiálů určených pro instalace vodovodních, plynových, topných systémů a sanitárního zboží pro vybavení koupelen. Dovoz a distribuce firem TIEMME, FRABO, UNIDELTA. Vytápění ...

 
 
Reklama