Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

KEG line z pivních sudů

Pisoár nebo umyvadlo z pivních sudů? V dnešní době nic nemožného.

Že my Češi držíme prvenství v konzumaci piva na hlavu na rok, víme všichni. K loňskému roku to máme spočítáno na 138 litrů tohoto lahodného moku na osobu. Jako správní milovníci piva si ho umíme vychutnat s přáteli v hospůdce, po sportu nebo i po vydatném obědě. V posledních letech se u nás také rozšířil boom nových rodinných či malých pivovarů, kde můžeme ochutnat i jiné, zajímavé druhy a příchutě piva. V České republice těchto pivovarů je již přes 400 a odhaduje se, že každý týden se otevře nový.

Této lásky k pivu využila lanškrounská firma SANELA a v roce 2018 představila nerezový pisoár KEG s integrovaným automatickým splachovačem SLPN 10E, který je vyroben z pivního sudu. Pisoár reaguje na přítomnost osoby před ním a ke spláchnutí tak dojde po opuštění osoby ze snímané zóny. Veškeré parametry lze přizpůsobit pomocí dálkového ovladače SLD 03.

Po úspěšném uvedení pisoáru na trh, pak SANELA v loňském roce ještě doplnila celou tuto sérii KEG výrobků o nerezové umyvadlo, které je k dostání v provedení na desku SLUN 77 nebo i na zavěšení na stěnu SLUN 77A, nerezové KEG zrcadlo SLZN 82 a nerezovou barovou KEG stoličku se sedátkem z ručně dlabaného dubového dřeva SLZN 92.

Všechny tři výrobky spolu s pisoárem vytvářejí luxusní prostředí pro milovníky piva. „Jsme hrdi na to, že jsme nalezli využití pivních sudů zcela inovativním způsobem a věříme, že výrobky KEG line, díky své výjimečnosti, zaujmou i náročného zákazníka,“ dodává obchodní ředitelka Ing. Dagmara Rybková.

SANELA spol. s r. o.
logo SANELA spol. s r. o.

SANELA spol. s r.o. je předním českým výrobcem kompletního sortimentu sanitární elektroniky. Hlavním cílem společnosti je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení.

 
 
Reklama