Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový akční katalog firmy REMS

Vychází nový akční katalog firmy REMS nabízející stroje a nástroje pro opracování trubek. Nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře.


Ke stažení je akční katalog PODZIM 2019 - stroje a nástroje pro opracování trubek.

REMS App – všechny informace o produktech vždy a všude při ruce – jednoduše a rychle. Na stavbě nebo u vašeho prodejce: všechny návody k použití, soupisy náhradních dílů, veškeré informace o produktech nebo také fi lmy o produktech aj. jsou okamžitě vyvolatelné. Mimoto je Vám k dispozici množství dalších funkcí.

  • Skenování loga výrobku - Stojíte před nějakým z výrobků REMS? Naskenujte logo výrobku a obdržíte všechny detaily k výrobku.
  • Skenování zobrazení výrobku - Naskenujte v našich akčních prospektech zobrazení výrobku a obdržíte všechny detaily k výrobku.
  • Skenování QR-kódu - Naskenujte nějaký z QR-kódů REMS a obdržíte všechny detaily k výrobku.

REMS Multi-Push SL Set - Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfi kování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, k provádění tlakových zkoušek potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem, p ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi, a k provozu pneumatického nářadí ≤ 230 Nl/min.

 
 
Reklama