Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Anticimex Smart Box (WiseBox)

Anticimex Smart Box je multi-catch past určená pro boj proti potkanům, krysám a myším na povrchu. Jde o samovyprazdňovací past umisťovanou v prostorách nejčastějšího výskytu hlodavců uvnitř i venku.

Anticimex Smart Box (WiseBox)

Anticimex Smart Box využívá vrozeného instinktu potkanů a myší vyhledávat útočiště v dírách, trhlinách atd. Když do pasti hlodavec vleze, senzory pasti se aktivují, past se uzavře a škůdce je rychle a efektivně zneškodněn elektrickým proudem.

Zneškodněný hlodavec je vložen do plastového sáčku v neprodyšně uzavřené nádobě, a WiseBox je okamžitě připraven na dalšího „zájemce“.

Baterie, která past nabíjí, může být napájena ze solárního panelu a může být nastavena tak, aby SMS zprávou, e-mailem anebo obojím komunikovala s uživatelem. Tím poskytuje přehled o provozních údajích pasti i upozornění pro případ potřeby vyprázdnění přístroje.

Anticimex Smart Box je dalším z pilířů konceptu Anticimex SMART, který zaručuje efektivní boj s nežádoucímy synatropnímy hlodavci na povrchu zcela bez použití jedu.

RodentCtrl - Saricotex s.r.o.
logo RodentCtrl - Saricotex s.r.o.

Jsme autorizovaným partnerem WiseCon/Anticimex Innovation Center pro ČR. Anticimex SMART je jediný systém na celosvětovém trhu, který bez použití jedu dokáže dlouhodobě, systematicky a efektivně zajistit 24/7 ochranu areálu proti myšovitým hlodavcům.

 
 
Reklama