Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bronzový certifikát BpS TOP odpovědné firmy pro ASIO NEW

Ceny BpS TOP Odpovědná firma již patnáctým rokem mapují české prostředí udržitelného a odpovědného podnikání. Letos se do ocenění přihlásilo 75 firem s více než stovkou strategií a projektů.

Bronzový titul BpS TOP Odpovědná malá firma roku získala společnost ASIO NEW. Výsledky byly vyhlášeny 15. listopadu na slavnostním galavečeru v pražském Kongresovém centru.

Bronzový certifikát BpS TOP odpovědné firmy pro ASIO NEW

BpS TOP Odpovědná firma je v České republice ojedinělý nezávislý systém ratingu, který každoročně hodnotí a oceňuje odpovědnost a udržitelnost v přístupu k podnikání. Rating BpS TOP Odpovědná firma, který sestavuje aliance BpS – Byznys pro společnost, je otevřen všem firmám v různých fázích přístupu k udržitelnosti. Projektové kategorie hodnotí úsilí firem ve prospěch životního prostředí, diverzity, vzdělávání, firemního dobrovolnictví a mnoha dalších. Ocenění si vážíme a je pro nás další motivací.
Děkujeme.

ASIO NEW, spol. s r.o.
logo ASIO NEW, spol. s r.o.

Společnost ASIO, spol. s r.o. a ASIO NEW, spol. s r.o. poskytuje komplexní dodavatelské služby v oblasti čištění odpadních vod, úpravy vod a čištění vzduchu: vývoj, návrh a dodávky technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu ...