Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Datum: 25.6.2018 02:00  |  Organizace: Honeywell spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Představujeme vám nový bezpečnostní prvek, vhodný pro každou domácnost, díky kterému odhalíte každou kapku dříve, než se z ní stane velký problém. Detektor úniku vody a zamrznutí Honeywell W1 Wi-Fi vás v případě problému neprodleně varuje.

Honeywell spol. s r.o.
V Parku 2326/18
148 00 Praha 4

tel.:+420 242 442 111
e-mail:
web:www.honeywell.com
Detektor úniku a zamrznutí vody Lyric W1 Wi-F
Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Úniky vody, zamrzlé potrubí nebo zvýšená vlhkost mohou vážně poškodit vaši domácnost. Rychlým jednáním se tak vyhnete nákladným opravám.

Buďte informováni, ať už jste kdekoli

Ať už odpočíváte doma, pracujete v kanceláři, nebo si užíváte na dovolené, detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi vás upozorní na případný únik vody nebo pokles či vzestup teploty a vlhkosti mimo nastavené hodnoty.

V případě jakéhokoliv problému s únikem vody, zamrznutím nebo vlhkostí budete neprodleně varováni prostřednictvím aplikace Honeywell Home na vašem mobilním zařízení. Pokud bude detekován únik vody, ozve se také vestavěná siréna o hlasitosti 100 dB, takže můžete jednat rychle.

Také je možné nastavit oznámení i pro přátele a rodinu pro případ, že nastanou problémy v době vaší nepřítomnosti.

Hlavní vlastnosti

  • Jednoduchá instalace – Vše, co potřebujete, najdete v balení – jednoduše propojte zařízení s vaší sítí Wi-Fi a aplikací Honeywell Home a hned bude připraveno k provozu. Nečekají vás žádné složité příručky ani zapojování kabelů.
  • Provoz na baterie – Díky provozu na baterie je údržba zařízení velmi jednoduchá. Zařízení samo zasílá upozornění na potřebu výměny baterii. Za normálních podmínek, kdy nejsou zjištěny žádné úniky vody, má baterie životnost až 3 roky.
  • Možnost rozšíření – Zařízení se dodává s 1,2 m dlouhým kabelem citlivým po celé své délce. Lze jej i omotat kolem potrubí. Detekční oblast lze rozšířit zakoupením a připojením dalších kabelů.
  • Součást rodiny produktů Honeywell Home - Detektor W1 Wi-Fi je součástí propojené platformy Home společnosti Honeywell. Ve spojení s termostatem T6 je ideální volbou pro vaši chytrou domácnost. Získáte tak jednodušší kontrolu, větší pohodlí a pocit bezpečí.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 



Související z oboru

FV Plast a.s. účastníkem panelové diskuze 2. ročníku konference Rekonstrukce a provoz bytových domů v režimu NZEB

13.11. 3:05   Přijďte si ve středu 14.11. poslechnout příspěvek Ing. Davida Behnera ze společnosti FV Plast. Probereme mimo jiné dotazy, jaké výhody přináší vývoj nové generace trubek a tvarovek z PP-RCT montážním firmám a uživatelům. více >>>

MŽP posílá obcím miliardu na kanalizaci, zdroje pitné vody a inovativní projekty

13.11.2018 | Ministerstvo životního prostředí
Nejvíce peněz míří do obcí, které chtějí pro občany vybudovat kanalizaci a čistírny odpadních vod. Významná finanční pomoc půjde i na zajištění zdrojů pitné vody, pořízení vozů na alternativní pohon nebo chytré inovativní projekty.

Hospodaření s dešťovou vodou - poznatky z reálných projektů v ČR, Německa a Dánska

10.11.2018 | doc. Dr. Ing. Ivana Kabelková
Kde je největší překážka implementace hospodaření s dešťovou vodou a co by mohlo být tou správnou motivací kromě zrušení výjimek ze zpoplatnění odvádění srážkových vod do kanalizace? Jaké jsou zkušenosti s ozeleněním budov? A jaké jsou investiční a provozní náklady na zelenou střechu?
Ing. Jakub Vrána, PhD. z VUT Brno prevzal cenu prof. Ľudovíta Hrdinu za rok 2018. Zľava: doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., prof. Ing. Jaroslav Valášek, PhD., Ing. Jakub Vrána, Ph.D., prof. Ing. Dušan Petráš, PhD.

SANHYGA 2018 - Cena prof. Ľudovíta Hrdinu za rok 2018 pre Ing. Jakuba Vránu, PhD.

28.10.2018 | doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Katedra TZB SvF STU Bratislava
Zaujali napríklad nové trendy ZTI vo svete, kvalita vody a jej úprava, navrhovanie zariadení pre zrážkovú a sivú vodu a problematika spotreby vody a jej merania v bytových domoch na Slovensku. Ing. Jakub Vrána, PhD. z VUT Brno prevzal cenu prof. Ľudovíta Hrdinu za rok 2018.
Výskyt koliformních bakterií ve vodě - mohou vznikat i rozkladem listí ve studni, Escherichia coli, foto Euroclean

Výskyt koliformních bakterií ve vodě – mohou vznikat i rozkladem listí ve studni

25.10.2018 | redakce dle podkladů společnosti Euroclean
Koliformní bakterie se dostávají do vody především ze septiků a městské kanalizace. Dále se mohou do vody dostat splachem odpadů ze zemědělství. Koliformní bakterie mohou vznikat i ve studních rozkladem listí či jiného biologického materiálu. Způsobují běžné střevní potíže, nebo i koliku.

Témata 2018

Tipy pro projektanty

technická podpora výrobců

Partneři - Voda, kanalizace