Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Datum: 25.6.2018 02:00  |  Organizace: Honeywell spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Představujeme vám nový bezpečnostní prvek, vhodný pro každou domácnost, díky kterému odhalíte každou kapku dříve, než se z ní stane velký problém. Detektor úniku vody a zamrznutí Honeywell W1 Wi-Fi vás v případě problému neprodleně varuje.

Honeywell spol. s r.o.
V Parku 2326/18
148 00 Praha 4

tel.:+420 242 442 111
e-mail:
web:www.honeywell.com/worldwide/en-cz
Detektor úniku a zamrznutí vody Lyric W1 Wi-F
Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Úniky vody, zamrzlé potrubí nebo zvýšená vlhkost mohou vážně poškodit vaši domácnost. Rychlým jednáním se tak vyhnete nákladným opravám.

Buďte informováni, ať už jste kdekoli

Ať už odpočíváte doma, pracujete v kanceláři, nebo si užíváte na dovolené, detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi vás upozorní na případný únik vody nebo pokles či vzestup teploty a vlhkosti mimo nastavené hodnoty.

V případě jakéhokoliv problému s únikem vody, zamrznutím nebo vlhkostí budete neprodleně varováni prostřednictvím aplikace Honeywell Home na vašem mobilním zařízení. Pokud bude detekován únik vody, ozve se také vestavěná siréna o hlasitosti 100 dB, takže můžete jednat rychle.

Také je možné nastavit oznámení i pro přátele a rodinu pro případ, že nastanou problémy v době vaší nepřítomnosti.

Hlavní vlastnosti

  • Jednoduchá instalace – Vše, co potřebujete, najdete v balení – jednoduše propojte zařízení s vaší sítí Wi-Fi a aplikací Honeywell Home a hned bude připraveno k provozu. Nečekají vás žádné složité příručky ani zapojování kabelů.
  • Provoz na baterie – Díky provozu na baterie je údržba zařízení velmi jednoduchá. Zařízení samo zasílá upozornění na potřebu výměny baterii. Za normálních podmínek, kdy nejsou zjištěny žádné úniky vody, má baterie životnost až 3 roky.
  • Možnost rozšíření – Zařízení se dodává s 1,2 m dlouhým kabelem citlivým po celé své délce. Lze jej i omotat kolem potrubí. Detekční oblast lze rozšířit zakoupením a připojením dalších kabelů.
  • Součást rodiny produktů Honeywell Home - Detektor W1 Wi-Fi je součástí propojené platformy Home společnosti Honeywell. Ve spojení s termostatem T6 je ideální volbou pro vaši chytrou domácnost. Získáte tak jednodušší kontrolu, větší pohodlí a pocit bezpečí.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Životní jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.

12.7.2018 | doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Katedra TZB SvF STU Bratislava
Profesor Valášek je známy ako autor mnohých monografií, odborných knižných publikácií, ako napr. „Zdravotnotechnické zariadenia a inštalácie (2001),“ a „Zdravotnotechnické zariadenia budov (2005)“ vydané vydavateľstvom Jaga na Slovensku aj v Čechách.
Carlsberg, retenční nádrže jako předzahrádky v nové zástavbě. Foto: Lucie Pančíková

Hospodaření s dešťovou vodou a zeleň Hamburku a Kodaně

11.7.2018 | Lucie Pančíková, ZO ČSOP Koniklec
Hamburk zastavuje volné plochy. U zeleně je kladen o to větší důraz na kvalitu a hledají se nové možnosti, např. využitím zelených střech nebo dešťové hřiště. Kodaň je ve fázi velké adaptace na klimatickou změnu a připravuje podzemní i nadzemní struktury např. na vysoké teploty a přívalové deště.

Nová evropská norma pro využití srážkových vod

9.7.2018 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
V lednu 2018 byla vydána nová evropská norma EN 16941-1 „Systémy pro využití nepitné vody na místě – Část 1: Systémy pro využití dešťových vod“. Tato evropská norma bude v ČR vydána v červenci 2018 vyhlášením v anglickém znění.
© Peter Atkins - Fotolia.com

Ostrava testuje nanotechnologie v distribuci vody

5.7. 10:20   Společnost Ostravské vodárny a kanalizace testuje použití nanotechnologií při distribuci pitné vody. Ve vodojemu v Ostravě-Hošťálkovicích byl nastříkán nátěr na bázi nanotechnologie s obsahem titanu. více >>>
Jiří Lipold, technický ředitel společnosti Čevak

Odběratelé v ČR za posledních 25 let výrazně snížili svou spotřebu pitné vody

2.7.2018 | E.ON Česká republika, s.r.o.
V rozhovoru s technickým ředitelem Čevak o vodě a úsporách najdete např.: ČOV s kogenerací pro spalování kalového bioplynu jsou schopné pokrýt velkou část své spotřeby elektrické energie vlastní výrobou. Přesměrování 1ha zpevněných ploch a střech mimo kanalizaci může znamenat významnou úsporu.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSenát podpořil výstavbu dálnice mezi Brnem a Moravskou TřebovouCentrální evidence zeleně v New Yorku ukazuje lidem důležitost stromů ve městěUpevnění bodů záchytného systémuStát letos rekordně podpoří stavbu cyklostezek, přibude 50,1 km