Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Datum: 25.6.2018 02:00  |  Organizace: Honeywell spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Představujeme vám nový bezpečnostní prvek, vhodný pro každou domácnost, díky kterému odhalíte každou kapku dříve, než se z ní stane velký problém. Detektor úniku vody a zamrznutí Honeywell W1 Wi-Fi vás v případě problému neprodleně varuje.

Honeywell spol. s r.o.
V Parku 2326/18
148 00 Praha 4

tel.:+420 242 442 111
e-mail:
web:www.honeywell.com
Detektor úniku a zamrznutí vody Lyric W1 Wi-F
Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Úniky vody, zamrzlé potrubí nebo zvýšená vlhkost mohou vážně poškodit vaši domácnost. Rychlým jednáním se tak vyhnete nákladným opravám.

Buďte informováni, ať už jste kdekoli

Ať už odpočíváte doma, pracujete v kanceláři, nebo si užíváte na dovolené, detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi vás upozorní na případný únik vody nebo pokles či vzestup teploty a vlhkosti mimo nastavené hodnoty.

V případě jakéhokoliv problému s únikem vody, zamrznutím nebo vlhkostí budete neprodleně varováni prostřednictvím aplikace Honeywell Home na vašem mobilním zařízení. Pokud bude detekován únik vody, ozve se také vestavěná siréna o hlasitosti 100 dB, takže můžete jednat rychle.

Také je možné nastavit oznámení i pro přátele a rodinu pro případ, že nastanou problémy v době vaší nepřítomnosti.

Hlavní vlastnosti

  • Jednoduchá instalace – Vše, co potřebujete, najdete v balení – jednoduše propojte zařízení s vaší sítí Wi-Fi a aplikací Honeywell Home a hned bude připraveno k provozu. Nečekají vás žádné složité příručky ani zapojování kabelů.
  • Provoz na baterie – Díky provozu na baterie je údržba zařízení velmi jednoduchá. Zařízení samo zasílá upozornění na potřebu výměny baterii. Za normálních podmínek, kdy nejsou zjištěny žádné úniky vody, má baterie životnost až 3 roky.
  • Možnost rozšíření – Zařízení se dodává s 1,2 m dlouhým kabelem citlivým po celé své délce. Lze jej i omotat kolem potrubí. Detekční oblast lze rozšířit zakoupením a připojením dalších kabelů.
  • Součást rodiny produktů Honeywell Home - Detektor W1 Wi-Fi je součástí propojené platformy Home společnosti Honeywell. Ve spojení s termostatem T6 je ideální volbou pro vaši chytrou domácnost. Získáte tak jednodušší kontrolu, větší pohodlí a pocit bezpečí.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aktuální jednání o státní podpoře opatření proti suchu

17.2.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Pro boj se suchem je klíčová i adaptace na sucho a připravenost státu na krizové situace. Ministr životního prostředí proto svolal na 2. jednání odborníky z Národní koalice pro boj se suchem.

50 % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha

16.2.2019 | redakce podle tiskové zprávy MŽP
Sněhová pokrývka postupně doplňuje nejenom přehrady, ale i stavy podzemních vod, přesto 21 % území ČR je stále postiženo půdním suchem a 50  % mělkých vrtů stále vykazuje stav silného až mimořádného sucha.

Oleje a tuky do kanalizace nepatří

9.2. 8:53   Oleje a tuky do kanalizace nepatří, zanášejí kanalizační stoky a mohou způsobit ucpání. Odkládejte je do sběrného dvora, separovaného odpadu nebo alespoň v PET lahvi do směsného odpadu. více >>>
WC na archeologickém nalezišti Bulla Regia, Tunisko, foto D.Kopačková, redakce

Historie instalatérského oboru

5.2.2019 | Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Předchůdci instalatérů byli sekerníci, vodáci a studnaři zabývající se stavbou mlýnů a vodních děl, dále pak i zvonaři a kameníci. První instalatéři začali v zahraničí působit už před rokem 1850. Do Českých zemí přišli první instalatéři z Německa v souvislosti s budováním plynovodů.

Optimalizace návrhových parametrů ČOV v obcích do 2000 EO

4.2.2019 | Ing. Petr Hluštík, Ph.D., Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav technických zařízení budov,
Článek se zabývá optimalizací návrhových parametrů produkce odpadní vody a specifické produkce znečištění u čistíren odpadních vod do 2000 EO. Stanovení redukce znečištění není v normách blíže definováno, nejsou definovány návrhové hodnoty pro různé systémy odkanalizování.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace