Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Datum: 25.6.2018 02:00  |  Organizace: Honeywell spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Představujeme vám nový bezpečnostní prvek, vhodný pro každou domácnost, díky kterému odhalíte každou kapku dříve, než se z ní stane velký problém. Detektor úniku vody a zamrznutí Honeywell W1 Wi-Fi vás v případě problému neprodleně varuje.

Honeywell spol. s r.o.
V Parku 2326/18
148 00 Praha 4

tel.:+420 242 442 111
e-mail:
web:www.honeywell.com/worldwide/en-cz
Detektor úniku a zamrznutí vody Lyric W1 Wi-F
Detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi

Úniky vody, zamrzlé potrubí nebo zvýšená vlhkost mohou vážně poškodit vaši domácnost. Rychlým jednáním se tak vyhnete nákladným opravám.

Buďte informováni, ať už jste kdekoli

Ať už odpočíváte doma, pracujete v kanceláři, nebo si užíváte na dovolené, detektor úniku a zamrznutí vody W1 Wi-Fi vás upozorní na případný únik vody nebo pokles či vzestup teploty a vlhkosti mimo nastavené hodnoty.

V případě jakéhokoliv problému s únikem vody, zamrznutím nebo vlhkostí budete neprodleně varováni prostřednictvím aplikace Honeywell Home na vašem mobilním zařízení. Pokud bude detekován únik vody, ozve se také vestavěná siréna o hlasitosti 100 dB, takže můžete jednat rychle.

Také je možné nastavit oznámení i pro přátele a rodinu pro případ, že nastanou problémy v době vaší nepřítomnosti.

Hlavní vlastnosti

  • Jednoduchá instalace – Vše, co potřebujete, najdete v balení – jednoduše propojte zařízení s vaší sítí Wi-Fi a aplikací Honeywell Home a hned bude připraveno k provozu. Nečekají vás žádné složité příručky ani zapojování kabelů.
  • Provoz na baterie – Díky provozu na baterie je údržba zařízení velmi jednoduchá. Zařízení samo zasílá upozornění na potřebu výměny baterii. Za normálních podmínek, kdy nejsou zjištěny žádné úniky vody, má baterie životnost až 3 roky.
  • Možnost rozšíření – Zařízení se dodává s 1,2 m dlouhým kabelem citlivým po celé své délce. Lze jej i omotat kolem potrubí. Detekční oblast lze rozšířit zakoupením a připojením dalších kabelů.
  • Součást rodiny produktů Honeywell Home - Detektor W1 Wi-Fi je součástí propojené platformy Home společnosti Honeywell. Ve spojení s termostatem T6 je ideální volbou pro vaši chytrou domácnost. Získáte tak jednodušší kontrolu, větší pohodlí a pocit bezpečí.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Dimenzovanie splaškových odpadových potrubí

17.9.2018 | doc. Ing. Jana Peráčková, PhD., Stavebná fakulta, STU Bratislava
Uvedený návrh a technické riešenia odpadového potrubia splaškovej vody sú odporúčané na základe požiadaviek EN 12056-2 a experimentálnych meraní hydraulických pomerov v potrubí. Jednotlivé úpravy pri zalomení potrubia sú obsahom národných noriem, napr. STN 73 6760, ČSN 75 6760 a DIN 1986-100, ktoré musia byť v súlade s EN 12056-2.

Nedostatek vody, měření vody ze studní a opatření proti suchu

15.9.2018 | redakce
Začátkem srpna 2018 vysílala ČT24 rozhovor s Pavlem Punčochářem, z MZE a Janem Zahradníkem z PS PČR. Část rozhovoru navazuje na dřívější prohlášení ministra Brabce, že voda ve studni je státu.
diskuse: 1 příspěvek, 18.09.2018 12:49

Ekonomické porovnání čistírny odpadních vod a žumpy, aktualizace

15.9.2018 | Rostislav Hellstein ml., Hellstein spol. s r.o.
Každý stavebník rodinného domu nebo rekreačního objektu musí před započetím výstavby nebo rekonstrukce přemýšlet nad tím, jakým způsobem bude probíhat likvidace odpadní vody. Rozhodování bývá náročné, hraje v něm roli mnoho faktorů, např. frekvence obydlenosti daného objektu, počet členů domácnosti. Modelové příklady vycházejí z následujících předpokladů: objekt obývá čtyřčlenná rodina, ČOV je instalována 10 m od objektu a výkopové práce zajišťuje investor.

Systém šedé vody po půl roce provozu – spokojenost obyvatel a finanční úspora téměř 50 tisíc korun

9.9.2018
Bytový dům Botanica K 3,4 se stal prvním rezidenčním domem v Česku, ve kterém byl úspěšně zprovozněn systém na využití šedých vod. Jeho obyvatelé mohou být spokojeni. Za půl roku se jim podařilo ušetřit 550 m3 pitné vody. Výsledky průzkumu spokojenosti obyvatel domu navíc ukázaly, že více než tři čtvrtiny respondentů považují systém využívání šedé vody za velmi pozitivní či vyhovující.

Ministr Brabec svolal na Úřad vlády odborníky na boj se suchem

6.9.2018 | redakce dle tiskové zprávy MŽP ČR
Národní tým řeší kroky státní správy, samosprávy, ale i soukromého sektoru v boji se suchem. Jde o zásobování pitnou vodou, šetrnější hospodaření s vodou v průmyslu a změny stavební legislativy. Dále řeší zasakování a zadržování vody ve městech i v obcích, adaptaci budov a efekt tepelných ostrovů.
diskuse: 1 příspěvek, 10.09.2018 07:59

Témata 2018

Tipy pro projektanty

CAD a BIM knihovny

Partneři - Voda, kanalizace