Nářadí RIDGID na veletrhu Aquatherm Praha 2018

Datum: 9.3.2018 6:17  |  Autor: ant PROFITOOLS s.r.o.  |  Organizace: ant PROFITOOLS s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost ant PROFITOOLS s.r.o. na veletrhu zastupovala renomovaného amerického výrobce RIDGID. Mezi největší trháky patřily inspekční kamery, řezáky, závitořezy a hlavně nové Mini Lisovačky do 35 mm.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno

tel.:+421 260 103 721
e-mail:
web:www.antprofitools.cz

Děkujeme vám za účast na veletrhu

Po náročném výstavním týdnu plném inspirativních setkání s vámi bychom vám chtěli poděkovat za účast na veletrhu Aquatherm Praha a návštěvu stánku s nářadím RIDGID.

Věříme, že produkty RIDGID, jejich kvalita, provedení a dlouhá životnost vám pomohou dosahovat lepších výsledků s menší námahou. Přejeme vám mnoho profesních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Děkujeme.
Tým ant PROFITOOLS s.r.o.

Losování o autíčko RIDGID

Výherce autíčka na ovládání jsme vyhlásili na naší facebookové stránce ridgidtools.cz.

Atmosféra veletrhu Aquatherm Praha

Přinášíme vám náhled atmosféry na výstavním stánku RIDGID prostřednictvím fotografií ZDE.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

22. březen: Světový den vody

22.3.2018 | redakce
Mottem Světového dne vody 2018 je „Nature for water“. Potřeba zachovat dostatečné množství zdrojů vody v dobré kvalitě každoročně nabývá na významu i v ČR, především v souvislosti se stále četnějšími extrémními projevy počasí.

GDPR pro projektanty a techniky a novinky ve zdravotní technice 2018

14.3.2018 | STP - Společnost pro techniku prostředí
Seminář, který pořádá STP od r. 2002, je letos v trochu jiné podobě. Kromě tradičních novinek pro návrh a provoz vnitřních vodovodů a kanalizace bude čas věnován i příkladům, jak se připravit na novou legislativu ochrany osobních údajů, která bude platit od května 2018.

PVK připomínají: zabezpečte vodoměry proti mrazu

27.2. 2:13   Pokud totiž dojde k poškození vodoměru vinou špatné ochrany, tak si klient náklady na jeho výměnu hradí sám. „Výměna toho nejběžnějšího vodoměru stojí přes dva tisíce korun. více >>> (Pražské vodovody a kanalizace, a. s.)
Mobilní soběstačný dům Jasněnka

Soběstačné mobilní domky – fikce nebo realita?

25.2.2018 | Markéta Gregarová
3 mobilní domy, ojedinělý projekt architekta Kožnara, jsou energeticky soběstačné. Při využití dešťové vody se objevily problémy s velikostí střechy, umístěním nádrže, ale i českou legislativou. Na téma využití dešťové vody, dotace a ceny vody vás zveme i na Aquatherm 1. 3. 2018.
Značka Kvalita Garantována CTI ČR pro trubky FV plast

Značka Kvalita Garantována CTI ČR pro FV plast bude předána na Aquathermu

24.2. 0:10   Cechu topenářů a instalatérů České republiky, autorizované společenstvo udělí společnosti FV-Plast, a.s. značku Kvalita Garantována CTI ČR, za produkty - Trubky PP-RCT HOT S3,2, SDR 7,4. více >>>

Témata 2018

Tipy pro projektanty

Partneři - Voda, kanalizace

logo NICOLL ČR
logo MEA
logo RAYCHEM
logo GRUNDFOS
logo ASIO
logo WAVIN EKOPLASTIK
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVstupenka zdarma na veletrh Bydlení nové projekty a FOR HABITATDveře MASONITE v nové vzorkové prodejně v PrazeProbarvené profily REHAU – elegantní, moderní a také individuální vzhledStínění: Proč stínit a jak stínit okna